Gemeentelijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus en Hoogere Handelsschool met 2-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3-jarigen cursus. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (3-jarige cursus). Avondcursus voor Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs, verbonden aan de Ambachtsschool. Leopold, onder-directeur, Nederl. taal en Gesch.; Dr. P. H. Beyer, Scheikunde, J. J. Briickwilder, Staatsinr. en Staathuishoudkunde; Mej. Dra H. A. J. Car- sten, Engelsche taal en Letterk.; Mej. J. A. van Halteren, Lichamelijke Oefe- ninq; Dr. J. C. A. Havinga, Fransche taal en Letterk.; T. P de Jongh, Nederl. taal en Gesch.; H. J. N. Kat, Wiskunde en Recht. Teek.; A. M. Kerk- kamp Wiskunde; Mej. M. A. Langenhorst, Nederlandsche taal; W. J. van Lee Wiskunde; Drs. J. Melchior, Aardr.; Dr. W. H. Moll, Duitsche taal en Letterk.; Dr. H. M. Plas, Natuurkunde; Dr. A .F. M. Reijnders, Natuurl. historie; Dr. H. Sparnaay, Duitsche taal en Letterkunde; I. Veen, Lichamelijke Oefening; J. Vollema, Fransche taal en Letterkunde; A. P. H. J. van Weezel Errens, Handteekenen; J. van der Wey, Handelswetensch.; E. A. Struijken- kamp, amanuensis; K. van Dijkhuizen, concierge. 111 De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw, buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdags, van 1.30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 15 en 406. Commissie van Toczicht: G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter; A. Spiekermann, H. A. M. van Poppel, M. J. Straub, T. Hartlooper, penningmeester, A. Das, Mej. E. M. van Hamersveld, J. J. Polderman, W. Wijk Jr. Toegevoegd secretaresse: Mej. Mr. L. G. A. Bolleman. J Peper, Directeur, Handelswetenschappen; J. H. Holscher, plaatsvervangend Dmecteur, Staats- en Handelswetensch. en Nederl. Correspondentie; J. M. Baarslag, Engelsche taal, letterk. en Corresp.; B. Hylkema, Fransche taal, letterk. en Corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en Corresp., Mej. A. M. C. van de Werfhorst, Fransche taal; Mevr. J. H. W. Nieboer- Feringa, Natuurwetenschappen; J. H. Ronhaar, Aardrijksk. en Geschiedenis, J. van der Weij, Handelswetenschappen en Duitsche taal; J. G. P. Lammens, Wiskunde; P. L. van Dam, Teekenen, Schoonschrijven, Machineschrijven en Stenografie; M. Braunberger, Lich. Oefening; Mej. H. J. H. van Emden, Lich. oefening. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 15 en 406. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; H. Wanningen, plaatsverv. Direc- teur, Handelswetenschappen; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp., H. F. Hefting, id.; J. M. Baarslag, Engelsche taal en Corresp.; G. H. Baake, id.; B. Hylkema, Fransche taal en Corresp.; A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; P. L. van Dam, Stenografie en Machineschrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 2—3, Dinsdag van 7—8 en Zaterdag van 10—11. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. Dagel. Bestuur: Ds. J. Visser, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voorzitter; vacature, Secretaris; E. van Vollenhoven, Penningmeester en waarnemend Secretaris; J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. J. J. Wesseling Jr., Directeur. 10

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 22