Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). LAGER ONDERWIJS. Inspectie. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. Commissie tot wering van Schoolverzuim. Openbare U.L.O. school. Openbare Lagere Scholen. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. L. W. van Loon, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Amers- foort. Bureau: J. v. Oldenb. laan 16. Tel. 426. Spreekuur Zaterdag nam. 2-4 uur. Heerenstraat 4. Afdeeling A (4-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A. Roo- zendaal; E. van Dijk; Mejuffr. Docta H. L. Groot; A. Ritsma; I. Veen; Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra. Godsdienstleeraren: Dr. R. Miedema; Ds. K. den Hollander; Kapelaan J. H. Beltman. Afdeeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk; T. P. de Jongh; H. J. Ronhaar. Concierge: T. C. Schoenman. Spreekuur van den directeur, buiten de vacanties, elken Woensdag van 13 uur, in het schoolgebouw. J. P. van Buytenen, Voorzitter; G. A. L. Spelberg, Onder-Voorzitter; F. Boerwinkel, T. Boer, Mevr. Landman-Janse. Mevr. Mebius, D. H. Huijgen, Mej, C. J. ten Bosch, B. H. Kuiper, Mevr. J. E. van den Berg; J. G. van Dreu- mel, Secretaris, (niet-lid). J. H. Veenkamp, Voorzitter; H. Kroon, J. van Dorssen, B. Schooleman, H. B. Fortmann, J. v. d. Werff, H. Graansma, H. Kuilman; T. Boer, secretaris. G. A. L. Spelberg, (h.d.s.) Duitsch, Nederlandsch, Geschiedenis; A. Pot, Fransch, Engelsch, Nederlandsch, Teekenen; A. A. Verburg, Wiskunde, Natuurl. historie; J. Bijl, Fransch, Duitsch, Engelsch, Geschiedenis; W. S. Bruinenberg, Fransch, Nederlandsch, Aardrijkskunde; K. A. Groenhuizen, Wis kunde, Natuurkunde, Handelskennis; Th. F. Vos, Fransch, Engelsch, Neder landsch, Wiskunde; Mevr. Beverloo-Koens, tijd. met hoofdakte en akte En gelsch; Mevr. A. Rupp-Sluis, Nuttige en fraaie handwerken; Mevr. A. W. v. Doorn-Stienstra, idem; Mej. M. v. d. Donker, idem. Waalstraat, hoofd K. Westerbeek; Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Lange Beekstraat 3, hoofd W. C. Oosterman; Plantsoen Zuid (Meisjesschool) hoofd A. J. Huyskens; Puntenburgerlaan 49, hoofd A. van Wijngaarden; Oude Soesterweg 80, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 235, hoofd 11

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 23