BIJZONDERE SCHOLEN. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. Schoolbestuur: N. Vels Heyn, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Secretaris. U. L. O. School, Leusderweg 30. Gabrie Mehenschool. Pensionaat „St. Louis". R.K. Jongensschool voor U.L.O. R.-K. Jongensschool voor de St. Henricusparochie. R.-K. Jongensscholen. A. Besteman; Plantsoen-Zuid 2, (Meisjesschool)hoofd Mej. J. C. R. Klaas- sen- Heerenstraat 4, hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met oplei- dingsklassen), hoofd J. W. Kiel; Vondellaan 18 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Puntenburgerlaan 49 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd T. Beverloo. Hoofd: H. Jansen. Lagere Scholen. Fr. van Blankenheymstraat 33, hoofd D. K. W. Labree; J. van Dieststraat 2, hoofd H Thijs, Miereveldstraat 72, hoofd H. Radix; Justus van Effenlaan, hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, hoofd J. H. Veenkamp; van Assenraad- straat, hoofd B. van der Kolk. School der Ned. Herv. Getneente. Groote Haag 23. Ingang: Plantsoen, naast het belastingkantoor. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; W. Froger, Pen ningmeester; L. Keemink, Hoofd. R.-K. Kostschool voor jongens. L. O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Justinianus, Overste. Westsingel. Opleiding voor M.U.L.O.-diploma A en B. G. H. Baake, hoofd, Beekensteinsche laan 20. Paulus Borstraat 30 (St. Gerardus Majellaschool). Bestuur: Pastoor H. J. B. Engbers, T. T. T. Calon, A. Stalenhoef, J. J. Thien, J. H. van den Hengel, J. P. van Buijtenen, hoofd. Schimmelpenninckkade en -straat. Bestuur: Deken L. A. F. X. Fock, Pastoor C. Hartman, J. van Dljk, H. B. Fortmann, H. Kroes, P. J. Hamers, G. P. A. L. Te Leuken. Adres van den Secretaris-penningmeester; J. v. Dijk, t Zand 25. De twee scholen staan onder leiding der Eerwaarde Fraters van t St. Jorts- huis, Weverssingel 7. 12

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 24