Staten, Secr.-Penn., Utrechtscheweg 255; G. van den Burg, Organist; Ds. K. den Hollander, Pred. Herv. Gem.; Dr. Ph. H. Peyrot, Rector Gymnasium; J. J. Thien, Directeur „De Eembode Wethouder; W. H. E. Vrijdag, Luit.- Kol. Veld-art. Orthopaedische (heilgymnastische) Schoolcursus. Behandeling van zwakke, lichamelijk achterlijke, slecht ontwikkelde kinderen. Storingen in bouw, houding en functie, voetgebreken, beroepsongevallen. J. C. Snouck, heilgymnast., Leider, 't Laantje 4. Tel. 610. Instituut voor Lichamelijke Opvoeding. 't Laantje 4. Tel. 610. Inrichting voor Gymnastiek, Heilgymnastiek en Massage. J. C. Snouck, leeraar gymnastiek M. O. Copieer- en Type-inrichting „Spido". Directrice Mej. H. C. C. de Jager, Hof 10, Tel. 867. Dans Instituut. Achter de Arnhemschepoortwal No. 20, 22 en 24. Tel. 989. Th. P. A. Klaassen, Directeur. Nederl. Montessori Vereeniging, Afd. Amersfoort. Chr. Eggink, Voorzitter; Mevr. VerheyRombach, Secretaresse. Internationale Stichting Pallas Athene, Ned. Afd. H. Dufour, Dordrecht, Penningmeester. Centraal Bureau Pallas Athene. J. H. Bolt, Amersfoort; P. Bor, Apeldoorn; N. Dufour, Dordrecht. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; A. Besteman, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen ningmeester. Vereeniging voor M.U.L.O. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; A. Pot, Secretaris-Penningmeester. Vereeniging van Hoof den van Scholen. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; J. W. Kiel. Penningmeester. Comite voor de Openbare School. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; A. Tempel, Secretaris-penningmeester. Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. A. B. van der Klein, Voorzitter; D. Huygen, Secretaris; Mej. M. C. E. Beck, Penningmeesteresse; J. Mebius, W. van Dam. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Het Dagelijksch Bestuur bestaat uit de heeren; D. Mulder, le Voorzitter, J. M. W. D. Visser, 2e Voorzitter, J. P. M. Korving, le Secretaris. Mevr. G. De 15

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 27