KANTONGERECHT. Rijksveldwacht. Bureau voor Consultatie van de orde van Advocaten te Utrecht. GARNIZOEN. Staf IVe Divisie. Vooqd—De Vries, 2e Secretaresse en G. W. Gijsbertse, Penningmeester, benevens de leden Mevr. S. M. A. Bruyel-Blanken en de heer Chr. Albregt. Als adviseurs zijn toegevoegd de heeren F. Faber en H. Kuilman, resp. namens de Vereeniging van Hoofden van Scholen en namens den Bond van Ned. Ond. Zuidsingel 45. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Wouden- berg. Kantonrechter: Mr. W. van Son. Plaatsvervangers: Mr. R. P. van der Mark, Mr. JK. H. de Beaufort, Mr. Dr. M. Tydeman, Mr. J. A. A. H. de Beaufort, Mr. L. Stadig. Griffier: Mr. C. H. van Dam. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie: Mrs. G. J. B. van der Dussen Waarnemende griffiers: J. G. Prins, rijksklerk ter griffie le klas, Mej. E. Kuyters, rijksklerk ter griffie 2e klas. Deurwaarder: D. de Groot. Burgerlijke Zaken. Zittingsdagen: Maandag 10 uur Extra Judicieel, 11 uur Judicieel. Woensdag 10 uur, Strafzaken. t Griffie geopend op Werkdagen van 912 en 1—4 uur, Zaterdag van 912 uur. Brigade-Commandant: G. J. Koene, brig.-majoor; J. Hartog, brig.; M. Teunissen, rijksveldw.; K. Tuinier, id.; J. B. de Sutter, id. Dit bureau verleent kosteloos advies en rechtskundigen bijstand in alle zaken betreffende het Burgerlijk recht, Strafrecht, Staats-, Administratief- en Fiscaal- recht, ook zonder bewijs van onvermogen, doch uitsluitend aan on- en min- vermogenden. - Zittinaen worden gehouden elken Vrijdag- en Dinsdagmiddag om 3 uur in de Advokatenkamer van het Paleis van Justitie aan de Hamburgerstraat te Utrecht. Garnizoens-commandant: Kolonel Jhr. W. Roell; Plaatselijke adjudant. le Lui- tenant P. J. van Driel. Bureau: H. v. Viandenstraat 15. Commandant: Generaal-Majoor F. J. Quanjer; Chef van den Staf: Lultenant- Kolonel van den Gen. Staf A. Dohna; Adjunct-Chef van den StafKapitein van den Gen. Staf A. H. Schimmel; Adjudant: Kapitein-adjudant D. Brou- wer; Majoor-lntendant A. Numans; Kapitein-Intendant G. J. Potgieser. Bureau: Bergstraat 17. Intendance-bureau le Inf. Kazernestraat. 16

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 28