Rij school. Cantinegebouw Officieren Rijschool. Hoefsmidsschool. le half Regiment Huzaren. lste Eskadron. 2e Eskadron. Mitrailleur Peloton: Administrateur lste half Regt. Huzaren. Staf IVe Artillerie'Brigade. Staf 5e Regiment Veld-Artillerie. Heiligenbergerweg 38. Tel. 324. Directeur: Majoor J. H. van Reede. Zelfde adres en telefoonnummer. Directeur: Dr. R. H. J. Gallandat Huet, Majoor Dirigeerend Paardenarts. Instructeur: Adj. O. O.-hoefsmid Ch. Mark. Hulpinstructeurs: opperwachtm.- hoefsraid J. Tetenburg, id. Ch. Baartman en id. J. Meeuwsen. Te Amersfoort ligt in garnizoen het lste half Regiment Huzaren. Het half Regiment bestaat uit den Staf van het lste Reg. Huzaren, het lste en 2de eskadron en het Mitrailleur Peloton (organiek behoorende tot het 5de eskadron van het 4de half Regt. Huzaren). Hoofdofficier Commandant lste Regiment Huzaren Kolonel J. G. Pabst: Majoor-Adjudant H. C. J. C. van Stockum; Ritm. speciale diensten Jhr. J. J. Teding van Berkhout en paardenarts le klasse J. L. Vorkink. Commandant: Ritmeester W. A. M .Westerouen van Meeteren; le Luit. C. F. Pahud de Mortanges, le Luit. H. J. Scheffer. Commandant: Majoor E. A. F. Baron Creutz; le Luitenant B. A, de Veer, le Luitenant J. P. Ilcken. Commandant: Ritmeester P. C. L. Blom. Kapitein der Mil. Adm. P. F. Kamm; 2e Luit. der Mil. Adm. B. van den Bosch, toegevoegd. Commandant: Kolonel Jhr. W. Roell; Kapitein toegevoegd F. Ziedses des Plan- tes; Kapitein voor Speciale Diensten J. van Rooij; le Luitenant voor Speciale Diensten J. H. Couzy; Eerste-Luitenant-Adjudant L. C. Onderstal. Commandant: Luitenant-Kolonel I. Bessem; Majoor-Hoofdinstructeur: C. C. Pels Rijcken: Kapitein-Adjudant: W. J. Rijkens; Kapitein voor Speciale Dien sten: J. M. de Kruijff; Luitenant voor Speciale Diensten: N. J. Zijlstra; Luite nant der Mil. Administratie: G .B. van Someren. le Schoolbatterij. Commandant: Kapitein H. J. Strootman; le Luitenant B. J. Momma; le Lui tenant G. J. Verweij. 2e Schoolbatterij. Commandant: Kapitein J. W. de Koff; le Luitenant Jhr. A. van Lennep: le Luitenant C. S. Heerma van Voss. 18

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 30