Bureau der Genie. Politie-troepen. Militair Hospitaal. Veterinair Hospitaal. Bijzonder Vrijwillig Landstormkorps; Nieuwe Hollandsche Waterlinie, Afdeeling Amersfoort. Amersfoortsche Burgerwacht. POST-, TELEGRAAF- EN TELEFOONKANTOOR. 3e Schoolbatterij. Commandant: Kapitein O. A. Geel; le Luitenant G. A. van Driem; le Lui- tenant J. A. W. Uylenberg. 2e Stormschool. Commandant: Majoor J. A. Engeltjes; le Luitenant B. A. Sjoerdsma; le Lui- tenant H. Kromhout. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Kazerne Bereden Wapens. Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Majoor der Genie J. C. van Reenen; Kapitein der Genie E. C. W. A. Geuze; le Luit. der Genie J. W. Fris; Opzichter van Forticicatien der le klasse J. Oosters; Opz. van Fortificatien der 2e klasse J. L. Plasman; Technisch Ambtenaar le klasse J. H. Lamberman; Tech. Ambt. le klasse J. M. van der Ros; Tech. Ambtenaar 2e klasse P. C. Melis; Schrij- ver P. Diersmann. Afdeelings-commandant: W. Wilschut, le Luitenant. Hoogeweg 70. Chef: Dirigeerend Officier van Gezondheid 3e klasse T. K. Fortuin; Off icier van Gezondheid le klasse H. F. van Wessem; Officieren van Gezondheid 2e klasse: H. G. Boswijk, Th. Nieuwenhuis. FL G. J. Wensink; Dirigeerend Mili tair Apotheker 3e klasse D. G. Bolten: Administrateur H. A. Thiemann. Chef: Majoor H. P. E. Verberne. Commandant: Res. Kapitein A. J. Roggeveen; Leden Plaatselijke Commissie^ S. B. Boas, voorzitter, P. Ampers, Kapelaan J. Brouwer. A. de Haan, H. Kroes, D. Ruys, Mr. L. Stadig; Instructeur: res. le Luit. Jac. Strop. Plaatselijk Leider: Th. J. L. Ruys, Postadres: Arnhemscheweg 18. L. C. Beijnen, Commandant; G. H. J. Bonnier, Voorzitter; C. J. W. van Eimeren, Secr.-Penningm.; L. B. J. Serre, H. v. d. Vlugt, Commissarissen. H. A. J. Boudier, Inspecteur P. en T., Utrecht; H. A. M. van Poppel, Direc- teur Post- en Telegraafkantoor. Het kantoor is geopend op Werkdagen: Voor den postdienst (zegelverkoop, aanget. stukken en pakketpost) 8 uur tot 19.30 uur. (Des Zaterdags 8 uur tot 18 uur). Voor den telegraaf- en telefoondienst 8 uur tot 21 uur. Op Zon- en Feestdagen: Voor den post-, telegraaf- en telefoondienst 8 tot 9 uur; 13 tot 14 uur. Voor de storting en uitbetaling van postwissels en postbewijzen, de invorde- ring en afrekening van quitantien en den dienst der Rijksverzekeringsbank alleen op Werkdagen: 8.30 uur tot 15 uur. 19

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 31