Nederlandsche Buurtspoorweg Maatschappij. Motorbootdienst AmersfoortBaarn. Amsterdam. N.V. ROTTERDAMMER BOOTDIENST SAMENWER- KING II EN III. SCHIMMELPENNINCKKADE 22. Motorbootdienst AmersfoortRotterdam (via Haarlem, Gouda en Utrecht). B. van den Brink, K. Zondervan, B. J. du Moulin, C. Lely, H. F. van Rijs- sen, E. Versluis, J. Koops, O. de Groot, J. J. v. Plateringen, stationsambte- naren. Bureau Vrachtgoed. H. v. Wessem, chef-commies, hoofd van het kantoor; K. Bekking, commies comptabel ambtenaar; W. Kwast, J. Bakker, H. W. C. Soeters, G. R. Rensink, commiezen; A. Kuvel, M. v. Vliet, bureelambtenaren. Bureau Bestelgoed. D. v. Wijngaarden, commies-comptabel ambtenaar; G. v. Ettekoven, com mies; G. J. Hammers, bureelambtenaar. Bureau Plaatskaarten en Bagage. H. W. J. Fortuin, chef-commies, comptabel ambtenaar; A. Rijs, commies; W. G. Hissink, E. A. de- Haan, vr. klerken. T elegraaf-Bureau. P. A. van Hedel, commies, hoofd van het kantoor; P. C. Dekker, C. Korten- hoff, commiezen; H. R. Jansen, assist, v. d. stat.d.; A. M. v. Bemmel, bureel ambtenaar. Bureau Douane. A. Hakkert, commies-douaneagent. Dienst van Tractie en Materieel. J. J. Rozendaal, depotchef; S. Persijn, onderdepotchef, K. C. de Haas, J. Koet- sier, W. Berg, E. Bakker, tractie-opzichters; H. G. Arentzen, chef-commies; J. Raven, commies; H. J. Stover en H. Elzenaar, bureelambtenaren; A. Kuit, schrijver. Dienst van Weg en Werken en Seinwezen. J. C. v. d. Goes, opzichter van den weg le klasse; H. Kasperts, assistent- opzichter; S. Rodenhuis, opzichter v. h. Seinwezen; J. H. Ockeloen, assistent- opzichter. G. Nieuwveld, Stationschef. Dagelijksche Auto Sneldienst, firma Houtzaager Heineman, Amersfoort— Amsterdam. Kantoor: Amersfoort, Gr. Spui 19B, Tel. 28. Kantoor: Amsterdam, Oude Schans, Tel. 44746. Vertrek der booten: Maandag Woensdag Vrijdag, 17 uur. Vertrek der Autosneldienst: van Amersfoort 9 uur; van Amsterdam 15 uur. Mij. tot goederenvervoer „De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 22, H. Los, Tel. 728. 24

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 36