BAARN EN HILVERSUM: BODE SCHEERS op Maandag, Woensdag en Vrijdag 4 uur. Cafe Dijs, Appelmarkt 16. - Telefoon 446. Aschat: bode Schut, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt, Vrijdag 11 u. Bameveld: bode J. Vermeer voorheen v. Ee, bestelhuis Stadsherberg, Beesten markt, vertrek via Terschuur en Achteveld nam. 4 uur, dagelijksche autodienst. Barneveld: bode Blankespoor, op Maandag, Dinsdag en Vrijdag over Achte veld en 's Woensdags over Terschuur, Bestelhuis Hartman, Appelmarkt 18, 4 uur namiddags. Barneveld, bode M. Berkhof, Maandag, Dinsdag, Woensdag en Vrijdag 4 uur, bestelhuis Hoksbergen, Zevenhuizen 1. Bunschoten en Spakenburg: H. v. d. Twillaart, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, Dinsdags en Vrijdags half drie. Bunschoten en Spakenburg: bode J. Baas, per adres Hartman, Appelmarkt 18. Dinsdags, Donderdags en Vrijdags 3 uur. Bussum en I.aren: bode G. v. d. Wiel, per adres R. Pothoven, Lieve Vrou- wenstraat 21, Vrijdags 11 uur. Bussum: bode v. Bremen, bestelhuis Stadsherberg, Beestenmarkt, Dinsdags en Vrijdags 3 uur. Doorn: F. Koetsier, Hellestraat 8a, Dinsdags en Vrijdags 3 uur. Driebergen: bode Esmeijer, per adres Hotel Jens, Utrechtschestraat 20, Vrij dags 6 uur. Ede-Arnhem: bode E. v. Donkelaar, per adres Kamp 47, s Maandags en 's Woensdags 2.30 uur. Eemnes: bode C. v. d. Wardt, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Vrijdags 3 uur. 's-GravenhageLei den W ocrden Utrecht Zeist: G. F. v. Dijk, dagelijks behalve Zaterdags, vertrek 12 uur, Appelmarkt 18. Hamersveld: bode G. Hoogland, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Vrijdags 11 uur. Hamersveld: bode J. Zwanenburg, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maan dag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag 12 uur. Harderwijk: bode C. Schreuder, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dins dag en Vrijdag 3 uur. Hoevelaken: bode G. Heikamp, per adres Kamp 42, dagelijks 11 uur. Hoogland: bode W. Verhoef, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, en Appelmarkt 18, dagelijks 12 uur. Hooglanderveen: bode v. Breenen, Dinsdag en Vrijdags, 2 uur, bestelhuis Bloemend.straat 24 en Appelmarkt 18. Hilversum: bode Gebr. v. Wegen, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maan dag, Woensdag en Vrijdag 3 uur. Leusden: zie Hamersveld. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode van Beek, per adres T. v. Schaik, Achter 't Oude Stadhuis 1, Dinsdags en Vrijdags 1 uur. 26

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 38