KERKGENOOTSCHAPPEN. Nederduitsch Hervormde Gemeente. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode H. v. d. Brink, per adres Hoksbergen, Zevenhuizen 1, Dinsdags en Vrijdags 4 uur. Nijkerk: Bode G. Boone, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dinsdags, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag 4 uur. Soest: bode R. Haagen, per adres Jordense, Appelmarkt lb, dagelijks 3 uur. Soest en Soestdijk: bode van 't Net, dagelijks 2 uur, standplaats L. Vrouwe- straat 21. Soest, Soestdijk, Baarn, Hilversum en Amsterdam: Gebrs. de Rond, adres Beestenmarkt 10, dagelijks 1 uur. Scherpenzeel en Veenendaal: Vrachtautodienst J. v. Woerkom, Lieve Vrouwe Kerkhof 4 en Appelmarkt 18, Maandags, Woensdags en Vrijdags 3 uur. Voorthuizen, over Terschuur en Hoevelaken: G. M. Plantagie, standplaats Gafe v. Bekkum, Groenmarkt, Dinsdags en Vrijdags 3^2 uur. Voorthuizen: R. van Dijk, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Maandags en Vrijdags, 4 uur. Woudenberg: Bode J. v. Dijk, Appelmarkt 18, Maandags, Woensdags en Vrijdags 3 uur. 's Zaterdags naar Utrecht. Woudenberg: bode M. Druijf, standplaats L. Vrouwekerkhof 4b, Maandags, Woensdags en Vrijdags, 4 uur. Utrecht: Auto-bodedienst J. van Doom, Zuidsingel 67, dagelijks, 7 uur v.m. Utrecht: Auto-bodedienst v. d. Biezenbos, Koestraat 18b, dagelijks, 7 uur voormiddags. Utrecht: bode W. Loman, Pothstraat 11, Dinsdags, Donderdags, Zaterdags, 6 uur voormiddags. Zeist: bode van Kempen, per adres Heere, Hof en Appelmarkt 18, Dinsdags, Donderdags en Zaterdags 1 uur. Zwolle—KampenNijkerk: de Geldersche pakketdienst, Dinsdags, Donder dags en Zaterdags, vertrek 4 uur, Stadsherberg, Beestenmarkt 10. De Nederduitsch Hervormde Gemeente te Amersfoort telt ruim 15.000 zielen. De Godsdienstoefeningen worden gehouden des Zondagsvoormiddags 10 uur en 's avonds 6 uur, in de groote Sint-Joriskerk op den Hof en in de Nieuwe kerk aan den Leusderweg. Verder wordt 's Zondagsmorgens 10 uur ook Godsdienstoefening gehouden in de Bethel-kerk, het Wijkgebouw van het Soesterkwartier aan de Puntenburgerlaan. Predikanten zijn: Ds. K. den Hollander, Korte Bergstraat 3 (Telef. 439), wiens wijk is bet geheele Berg-kwartier; Ds. J. Pannebakker, Utrechtscheweg 136 (Telef. 878), wijk Leusderkwartier; Ds. K. J. van den Berg, Regentesse- laan 25 (Telef. 795), wijk Kamp; Ds. M. G. Gerritsen, Vlasakkerweg 14 (Telef. 573), Soesterwijk. Voor alle zaken betreffende den Kerkeraad wende men zich tot den Scriba, Ds. K. den Hollander, Korte Bergstraat 3. De kerk heeft een apart administratiegebouw bij de Sint-Joriskerk, waarvan de Heer A. Slagt chef is. De Heer A. Slagt is tevens kerkelijk ontvanger. De hoofdelijke omslag is gebaseerd op den aanslag in de Gemeentebelasting. 27

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 39