Herst. Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Apostolische Kerk. Nederl. Israelietische Gemeente. R.K. Parochie „Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart". R.K. Parochie van den Heiligen Franciscus Xaverius. R.K. Parochie van den Heiligen Henricus. R.K. Parochie van den Heiligen Ansfridus. Oud-Katholieke Gemeente. GEZONDHEIDSDIENST EN MAATSCHAPPELIJK WERK. Inspecteurs van de Volksgezondheid. Gebouw Eben Haezer, Muurhuizen 139b. Kerkgebouw Joannes van Dieststraat 6. Adres H. Meester, Zwaanstraat 20. Synagoge Drieringensteeg 2. J. van Dam, voorzanger en leeraar, S. B. Boas, voorzitter, J. van Dam, secre- taris, E. Beem, Penningmeester. Kerk Langegracht 37. L. A. F. X. Fock, Deken en Pastoor. B. Warndorff en H. Beltman, kapelaans. Kerk 't Zand 29. Pastorie t Zand 31. C. Hartman, Pastoor; W. J. Tempelman, H. J. J. M. van Straelen, kapelaans, J. J. Brouwer, kapelaan en Maj. Aalm. Kerk Paulus Borstraat 41. H. J. B. Engbers, Pastoor. J. H. Streppel, kapelaan. Kerk Jacob Catslaan 26b. P. J. M. Sandkuyl, Pastoor, J. Groothuis, kapelaan. 't Zand 13. Prof. A. Rinkel, Pastoor. Kerk- en Armbestuur: Prof. A. Rinkel, voorzitter, C. J. van Beek, becretaris, Th. G. de Jager. Organist: J. Kerkhoff. Bcsmcttelijkc Ziekten. Dr. J. Th. Terburgh Jr., hoofdinspecteur, standplaats VGravenhage; Dr. J. J. Th. Doijer, inspecteur te Hilversum. Artsenijbereidkunst, Warenwet en voor de zaken rakende de hygiene van bodem, water en lucht. Dr. J. B. M. Coebergh, hoofdinspecteur, standplaats 's-Gravenhage, voorloo- pig wonende te Utrecht; Dr. C. L. de Fouw, inspecteur voor de toepassing van de Warenwet, standplaats Amsterdam. 29

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 41