Gezondheidscommissie. Nederlandsche Roode Kruis, Afd. Amersfoort. Vereeniging „Amersfoortsche Transport Colonne". Transport Colonne van de Afd. Amersfoort van het Ned. Roode Kruis. Vereeniging Dames Helpsters Afdeeling. Het Groene Kruis. Diaconessenarbeid. V olkshuis vesting. Ir. H. van der Kan, hoofdinspecteur, standplaats s-Gravenhage; D. E. Wen- tink, inspecteur, standplaats Driebergen. Vleeschkeuringswet. Dr. H. C. L. E. Berger, hoofdisnpecteur, standplaats s-Gravenhage; Dr. S. Douma, inspecteur, standplaats Amersfoort. Hygiene van het kind en de bestrijding van de tuberculose. Mej. Chr. Bader, arts, inspectrice, standplaats voorloopig te Arnhem. Drankbestrijding. B. de Breij, inspecteur, standplaats 's-Gravenhage. Dr. H. W. Schreuder, voorzitter-lid; W. A. van den Bovenkamp, WG. Klomp, G. A. L. Spelberg, Ir. F. M. van Veen, H. Noorraan, Mr. Dr. M. Tydeman, leden; A. M. E. des Tombe, secretaris. Ds. J. Visser, Voorzitter; Me]. J. G. Nonkes, Secretaresse; J. P. Dumont, Penningmeester: Dr. J. Aghina, H. C. A. v. d. Pol, Dr. G. A. Prins, L. Ram- selaar, M. A. E. Seeuwen, damesplaats vacant. D. Ockhuizen, Voorzitter; J. Th. Tommel, Secretaris; J. v. d. Pijpekamp, Pen ningmeester; H. v. d. Pol en C. de Gans, bestuursleden. Dr. J. Aghina, verantw. leider, sectie-commandant. W. F. Groenhuizen, D. Ockhuizen, K. Ipenburg, H. C. A. v. d. Pol, L. Ramselaar, Groepscomman- danten. Mej. J. G. Nonkes, Presidente; Mej. M. Verhey, Secretaresse; Mej. N. Neven, Penningmeesteresse. Bestuur. G. H. Kolff, voorzitter; J. Frima, penningmeester; B. J. van Enst, secretaris, H. H. E. Morren, W. Klomp, S. B. Boas, B. Schooleman, A. ter Cock. B. Noordewier. Wijkzusters. Zuster N. v. Wijngaarden; Zuster E. C. Snoep. Zuster v. h. Consultatie Bureau voor Zuigelingen. Zuster F. Voigt. Wijkgebouw en Magazijn: Kortegracht 10. uitgaande van de Ned. Herv. Kerk. Ds. J. Pannebakker, voorzitter; G. van Hoogevest, secretaris; H. van Galen Last, penningmeester; S. Knoppers, N. Vels-Heijn. Wijkhuis: H. v. Viandenstraat 19. Tel. 926. Postrekening 87975. 30

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 42