Vereeniging voor Physieke Hulp aan het Kind. Amersfoortsche Vereeniging tot Bestrijding der Tuberculose. Afd. Amersfoort van den Ned. Bond tot Bescherming van Zuigelingen. Vereeniging: De Nieuwe Opvoeding. H. O. R. A. Nieuw Ziekenfonds te Amersfoort. Bestuur: E. Kruithof, Voorzitter; A. Tempel, Secretaris, Utrechtsche weg 233; H. Langendonk, Ad. ter Cock, Dr. J. Frima, T. Boer, D. Mulder. Mevr. HeldermanPigeaud, Presidente; Dr. H. W. Schreuder, Vice-Voor- zitter; Bar. H. L. H. van Isselmuden, Secretaris; J. A. Rant, Penningraeester; Mevr. Morren.Wagenvoort; Mevr. Dr. M. A. SpaanderDuyvis; Mevr. A. KnoppersVan Eijbergen; Mevr. L. Valkhoff-Folmer; L. A. Beijnen; Dr. M. Kamerling; Dr. J. Aghina. Dr. van Wieringen, leider van het Kring-Consultatiebureau en leider van het Districts-Consultatiebureau te Utrecht; Tweede geneeskundige aan het Consultatiebureau is Mejuffrouw Dr. van Buuren; Mevrouw Dr. H. S. E. Burgers, geneeskundige aan de lighallen. Zuster N. van Vliet, huisbezoekster; Zuster G. H. Labohm, hoofd der lig hallen; Mevrouw A. E. H. Heyman, belast met de huishouding. Lighallen, kring-consultatiebureau, magazijnen gelegen aan Utrechtscheweg No. 23. Plaatselijke Commissie tot bestrijding der Tuberculose. Onderafd. Christ. Nat. Vakverbond. A. Pot, Voorzitter, Heiligenbergerweg 48; P. Bergman, Secretaris, L. Nicacius dwarsstraat 27; J. G. v. d. Linden, Penningmeester, Paulus Potterstraat 45. Plaatselijk Comite ..Herwonnen Levenskracht". S. Kraan, Voorzitter; N. F. de Jong, Secretaris, St. Bonifaciusstr. 34; A. den Ouden, Penningmeester. Amersfoortsch Nazorg-Comite. Ad. ter Cock, Voorzitter; Mevr. Schiedges, Secretaresse; Dr. J. Frima, Pen ningmeester; vacant Medisch Adviseur; J. v. Doorn, „Goed Wonen"; G. J. de Groot, „Herwonnen Levenskracht"; J. G. v. d. Linden, Chr. Best. Bond; A. Hendriks, A.B.B. Dr. G. A. Prins, Voorzitter; Mevr. E. E. PrinsFortuin, Secretaresse; Mevr. A. E. MulderVan 't Woudt, Penningmeesteresse. J. H .Bolt, Voorzitter, Amersfoort; Mej. J. M. van der Klei, Secretaresse, Vermeerlaan 42, Hilversum. Het orgaan van de vereeniging is het tijdschrift „Vernieuwing Vereeniging tot ondersteuning van Burgerlijke Ambtenaren, afd. Amersfoort en Omstreken. K. Vos, Voorzitter; L. C. Huls, Secretaris, Muurhuizen 87b; J. D. H. v. d. Neut, Penningmeester. W. A. v. d. Bovenkamp, Voorzitter; Dr. H. W. Schreuder, Secretaris; B. J. v. Enst, Penningmeester; Chr. Eggink, G. A. Prins, I. van den Helm; D. H. C. Ittman en J. A. Schouten, Apothekers; C. J. Bottemanne, H. Pijpers en J. van de Bunt, vertegenwoordigers der leden. 31

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 43