Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Nederlandsch Spaarbankbureau. Nutsspaarbank. R.K. Spaarbank. NutS'Hulpbank. Nederlandsche Middenstandsspaarbank. Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Interparochiaal Kruisverbond St. Franciscus Xaverius. R. C. Ver. tegen drankmisbruik en tot bevordering der Christelijke matigheid. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mevr. M. Liefrinck-Baart de la Faille, Secre- taresse, Emmalaan 4, Tel. 942; E. Kruithof, Penningmeester. Het gezinslidmaatschap bedraagt f 5.per jaar. v. Persijnstraat 12, Tel. 1086. G. H. Kolff. Directeur. Utrechtscheweg 1. B. J. van Enst, Voorzitter; F. J. van Grasstek, Onder-Voorzitter; C. J. F. Prins, Secretaris; H. C. van Dam, S. B. van Delden, P. A. J. Blom, S. B. Boas, J. Bonk, E. J. Diddens, leden; A. Sellemans, Directeur. Breestraat bij de Langegracht. C. Jorna, Voorzitter; C. E. F. Kamerbeek, Secretaris; J. G. A. Meeuwsen, Penningmeester. (Doel: Bestrijding van den woeker, door het verleenen van voorschotten tegen matige rente). C. J. F. Prins, Voorzitter; Ad. Heinrich, Secretaris; IJ. Baan, Penningmeester, P. C. Hooftlaan 5, Tel. 469; P. Dumont, J. H. van Lonkhuijzen, G. J. Noordman, G. van Wijland. Inl. elken Woensdagavond 6.307.30 in het gebouw der Openb. Leeszaal, Muurhuizen 9. Van Persijnstraat 4, Tel. 674. D. van Dijk, Agent, van Persijnstraat 4. Geopend elken dag van 9—12.30 en 1.303 uur. Zaterdags van 9—11 en 7—9 uur. Spaarrente 3,50 J. Dammes, Voorzitter; L. E. M. Klaar, Secretaris, Westerstraat 56; R. Hoo- geveen, Penningmeester, Lenaert Nic.straat 25. D. D. Westerlaan, Voorzitter; L. E. M. Klaar, Secretaris, Westerstraat 56; J. G. Langendonk, Penningmeester. J. Haarsma, Van Bemmelstraat 84, Secretaris. Afd. Amersfoort. M. v. Groenesteijn, Voorzitter; J. Haarsma, Secretaris, v. Bemmelstr. 84; Kap. Tempelman, Geestel. Adviseur. 33 3

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 45