Propagandaclub „Leo XIII", onderafd. Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S. O. V.) Int. Orde van Goede Tempelieren. Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. Volksbond tegen Drankmisbruik. Nat. Christ. Geheelonthouders Vereeniging Maria-Vereeniging. Meisjesbond G. O. Anna-Vereeniging G. O. Vereen. tot Bevordering der Gezondheid in de Grafische Vakken in Nederland. Vereen. tot Facultatieve Lijkverbranding. C. Tuithof, voorzitter, P. Lorijn, secretaris; C. v. Empelen, penningmeester. H. Morren, Voorz.; L. Koops, 2e Voorz.; H. Westerhof, Secr.-Penningm. Joh. v. Dijkhuizen, Voorzitter; R. Hoogeveen, Secretaris, L .Nicasiusstraat 25; Chr. Dieters, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Arie Kruithof, Voorzitter; Emmy Hausel, Secretaresse, Hendrik v. Vianden- .straat 15; Wim Langendonk, Penningmeester. G. J. de Nooy, Voorz.; A. C. Huisinga, Secr.-Penn., J. Steenstraat 19. Afdeeling Amersfoort. H. G. Palm, Schimmelpenninckstraat 6. Drankbestrijding. C. P. Th. Welters, Voorzitster; B. Hemels, Penningmeesteresse, Kampstraat; Coba Boersma, T. v. d. Linden, M .Koster, Bestuursleden; Propaganda Co- mite; Mej. S. v. t Wei, C. Boersma, M. Koster; WelEerw. Adviseur J. J. Brouwer. Onderafdeeling Maria-Vereeniging. Leidster: Me). B. v. Eijmeren; Mej. C. Welters, Mej. M. Koster, Mej. Jo v. Munster. Onderafdeeling Maria-V ereeniging. Hetzelfde bestuur als de Maria-Vereeniging. WelEerw. Adviseur J. J. Brouwer. Afd. Amersfoort. H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaard, Penningmeester; J. Meyer, Secretaris. Bloemend.str. 34b. Afd. Amersfoort. S. W. Melchior, Snoekheuvel, Voorzitter; P. F. Kamm, P. Bothlaan 56, Se- cretaris-Penningmeester. 34 I—

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 46