Christelijke Bibliotheek. Vereeniging „Het Gebouw". Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Ned. Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst. Amersfoortsche Radio Societeit. Ned. Ver. voor Radio Telegrafie. Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer en A. F. van Beurden, Commis- sarissen; Mej. J. de Haan, Bibliothecares; Mej. H. Fortmann, Assistente. Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18 jaar behalve Zondags. Maandags van 49.30 nam. Andere dagen van 101 en van 49.30. Uitleenbibliotheek met 12000 banden. Tijdschriftenportefeuille in circulatie. 1500 boeken. Stoovestraat 14. W. H. Kraan, P. Borstraat 11, Bibliothecaris; M. Marcus, Assistent. Geopend Zaterdagsavonds 69.30 uur uitsluitend voor personen boven 15 jaar en Woensdagsavonds 79 uur. Bestuur: J. v. Doom, J. B. v. d. Haar, L. A. Houbaer, N. A. Los, A. H. Martens, J. H. v. d. Meiden, Dr. R. Miedema. W. Wijk, Mevr. Liefrinck Baart de la Faille, J. Mebius, J. Meihuizen, M. A. Streefkerk, J. J. Polderman, IJ. Baan, A. P. H. J. van Weezel Errens, Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Penningmees- teres; Fr. Kater, Secretaris; Dr. H. E. Becht; Bibliothecaris. D. Bolten, Voorzitter; E. Hesselink, Vice-Voorzitter, A. Joman, le Secretaris, L. P. G. C. Balfour van Burleigh, 2e Secretaris, Mej. \V. van Eck, Penning- meesteresse. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Drs. L. Leopold. Opgericht 1878. Geopend: Dagelijks 1012 en 14. Afdeeling Amersfoort. G. Adriaans, Voorzitter; W. van der Colk, Secretaris, Albert Cuijpstraat 5; G. A. van Mechelen, Penningmeester; B. Noordewier, 2e Voorzitter; S. van der Veen, 2e Secretaris; Ir. P. Schut, H Fremouw Jr., leden. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. H. W. Schreuder, Voorzitter; G. A. Prins, Secretaris; I. J. v. d. Helm, Pen ningmeester; A. Verschoor, Nunspeet; J. J. A. Aghina. B. A. Sjoerdsma, Arnhemscheweg 250, Voorzitter; J. G. E. Boekenoogen, Krommestraat No. 10, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. Z. J. W. van Schreven, Coornhertlaan 13, Voorzitter; J. Appel, Heiligenber- gerweg 7,, Secretaris-Penningmeester. 38

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 50