Bank van Leening. Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde. Tuinbouwvereeniging Amersfoort". Utrechtsch Landbouw Genootschap. Vereeniging tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland. Stichting Bedrijfsinstellingen V.P.N. College van de Malen te Hoogland. Heemraadschap „De Eem". Waterschap „Isselt". J. van Wessum, Directeur. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. W. v. Bemmel, Voorzitter; S. G. Kortbeek, 2de Voorzitter; P. J. B. Briet, Hoogeweg 106, Secretaris; E. Kruithof, 2de Secretaris; J. R. Voorneveld, Penningmeester. Bovengenoemde Afdeeling stelt zich ten doel het bevorderen van den Tuin bouw in de plaatselijke omgeving en het bevorderen van Tuinbouw-Onderwijs en Vakkennis en geeft belangeloos adviezen de Tuinbouw betreffende. Leden kunnen zijn zoowel liefhebber(ster) als vaklieden tegen een contributie van f 5.per jaar. (Opgericht 1912.) H. v. d. Knoop, Voorzitter; F. Lameris, Secretaris, Bilderdijklaan 4; Jhr. E. W. von Wrangel auf Lindenberg, Penningmeester; J. Knoppers, P. van Straalen, Th. v. d. Waal, Chr. Esveldt. Doel der vereeniging is de verbetering en uitbreiding van den tuinbouw in de gemeente Amersfoort en omliggende gemeenten. Proeftuin met kassen aan den Hoogeweg No. 137, dagelijks geopend. Chef P. Kalkman, Randenbroe- kerweg 21. Minimum-contributie, inclusief incasso- en administratiekosten, f 1.15 per jaar. Afdeeling Amersfoort. J. K. Knottenbelt, Voorzitter, Hoogland; A. J. Looxma van Welderen baron Rengers, Secretaris-Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. C. Wijnen, Voorzitter, Heiligenbergerweg 73; H. J. Snabel, v. Bemmelstraat 86, Secretaris; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105. H. v. d. Knoop, Voorzitter; Dr. G. van Rij, Secretaris; Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Jhr. P. J. H. Roell, J. J. Sporry, Directeur. W. van Haselen P.Hzn. te Amersfoort, Rentmeester; A. van t Klooster en W. Tolboom te Hoogland, Thinsmeesters. Joh. Knoppers, Watergraaf; Mr. A. Royaards van Scherpenzeel te Scherpen- zeel, G. Voskuilen Hzn. te Stoutenburg, H. C. A. de Jong te Amersfoort, Adr. Hilhorst Azn. te Soest, Heemraden; Joh. v. Haselen. Secretaris-Penning meester. Voorzitter: J. A. C. Spoel; Secretaris: C. Janssen; Heemraden: A. van 't Klooster, Isselscheweg, Soest; A. van Hofslot, Soest. 41

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 53