WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTINGEN. Burger Weeshuis. Gereformeerd Weeshuis. Maria Gesticht, Internaat voor R.K. Meisjes. R.K. Weeshuis voor Jongens. R.K. Weeshuis voor Meisjes. St. Jozef-Gesticht. St. Pieters- en Bloklandsgasthuis. Diaconie Oude Mannen- en Vrouwenhuis der Nederl. Hervormde Gemeente. St. Alphonsushuis. Zuidsingel 25. M. van Heloma, Voorzitter; J. Visser (Directeur R.O.G.) Secretaris-Pen- ningmeester, Utr.weg 249; J. v. d. Sluijs, Binnenvader. Hoogeweg 4. Ds. H. Teerink, Voorzitter; W. Ruitenberg, Secretaris-Penningmeester. E. J. van Ommen, B. J. Bloemendal, C. H. van Buuren en Ds. E. Schouten, regenten. G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder. Oude Soesterweg 2. Gelegenheid tot behalen van diploma's in 't knippen en naaien. J. H. Manders. Voorzitter; A. H. A. M. Bartels, Secretaris; E. Gerritsen, Penningmeester. Havik 34. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Muurhuizen 157b. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Weverssingel 44. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Achter Davidshof 1. J. P. Hamers, Voorzitter; C. Jansen, Secretaris-Penningmeester; J. Knoppers, H. C. v. Dam, J. G. Kleber, W. Croockewit W.Azn., J. Ph. Korthals Altes; A. J. van den Brink en echtgenoote, vader en moeder. Muurhuizen 1 C. van Zweeden, Secretaris; H. Dorgelo, Huisvader. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). J. L. J. van der Velden, Directeur. 43

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 55