St. Jozef-Klooster. Marienweerd. St. Jans-Gesticht. „Zandbergen". Rijks Opvoedingsgesticht. Vereeniging „Kinderzorg", R.K. Parochiaal Armbestuur. Gesticht de Armen de Poth. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Jongenshuis Leger des Heils. Moederhuis der Eerw. Zusters van de Congregatie van St. Jozef. Barchman Wuytierslaan 55. Tel. 762. Nieuweweg 4. M Withoosstraat 36. Woestijgerweg 161 2. Maatschappij tot Opvoeding van Weezen en andere Minderjarigen in het huisgezin (gevestigd te Amsterdam). Ds. J. D. van Calcar, te Beverwijk, Voorzitter; Mr. Julius Hoog, te Haarlem, Secretaris; A. M. Vorstman, te Amsterdam, Penningmeester. De directie en de kantoren zijn gevestigd te Amersfoort op ..Zandbergen Jhr. W. A. Ortt, Directeur; J. A. Maas, Adjunct-directeur; Mej. Mr. J. A. Wirtjes, Assistente der directie; Mej. E. H. van Alphen, Inspectrice; J. G. Langendonk, Administrateur; K. F. E. van Breda, Tweede-administrateur; de heer en mevr. D. Q. R. Mulock HouwerPost, Hoofden van het Eerste Tehuis (Zandbergen); Zuster C. Miiller, Hoofd van het Herstellingsoord ..Treeker Bergje"; Mej. N. Hoekstra en Th. Verstijnen, Hoofden van het Tweede Tehuis (Zandwijk), Mej. M. Th. Zeijlemaker. Hoofd van het Derde Tehuis (Korhoen). Ds. J. Visser, Utrechtscheweg 249, Directeur; Mr. J. J. A. van Beek en P. van der Lijn, Adj.-directeuren. in het Provinciaal Ressort Utrecht der Nederlandsch Hervormde Kerk. Ds. M. Barendrecht te Austerlitz, Voorzitter; Mr. J. K. H. de Beaufort te Leusden, waarn. Secretaris; Mr. Dr. A. E. Schouten, te Baarn, Penningmeester; H. Langendonk, Directeur. Deze voogdijvereeniging verzorgt ruim 100 kin- deren in het Kinderhuis „Aldegonde", Arnhemscheweg 67, en ruim 100 kin- deren in verschillende gezinnen. J. van Dijk, Voorzitter; J. C. Venings, Vice-Voorzitter; H. B. Fortmann, Se cretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; G. Smink, J. Nefkens, C, Voor- braak en B. T. Bremer. H. C. A. de Jong, M. van Heloma, vacature, Jhr. A. W. den Beer Poortu- gael, L. C. Beynen, Mr. Dr. M. Tydeman, Regenten; Johs. Knoppers, Secre- taris-Penningmeester. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris. Emmalaan 18. W. Hoenderken, Directeur. 44

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 56