Stichting Jacob van Gelder". Capittel van Sint Joris. Thomas Scheltus-stichting. Johannastichting Hoefhamerstichting. St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. Stichting „Het Protestantsch-Christelijk Ziekenhuis te Amersfoort". PHILANTROPIE. Liefdadigheid. Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland. A. Herschel, Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; J. van Vollenhoven, Penningm. Mr. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Snouckaertlaan 21. W. Ruitenberg Ezn., Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; R. v. d. Burg, D. Vels Heijn, Johs. Knoppers, J. H. van Lonkhuijzen, Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenten en Regentessen: L. A. F. X. Fock, Kanunnik Dekciv Pastoor, Regent-Voorzitter; A. F. van Beurden, Regent-Secretaris; H. C. A. de Jong, Regent-Penningmeester; G. P. A. L. te Leuken, H. P. E. Verberne, P. J. Hamers, Regenten; J. W. Jorissen, Geneesheer-Directeur. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog en Rontgenoloog; Zr. Gordiana, Moe- der Overste; Zr. Cecilia, Hoofdverpleegster; Zr. Volkera, Administratrice; Zr. Virginie, Wijkverpleegster. Verpleging van patienten van alle gezindten in 3 klassen. Keuze van ge- neesheer vrij voor alle klassen. Rontgeninrichting en Hoogtezoninstallatie; Diathermiebehandeling. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Mevrouw Knoppers—Dieleman, Secretaresse; Mr. C. J. Bartels, Penningmeester (postrekening 139344); Mevrouw De Jong—Schouwenburg, Mevrouw Den Hollander, J. Bast, L. C. Beynen, H. v. Galen Last, G. v. Hoogevest, S. Knoppers, H. H. v. Lonkhuijzen, H. Noor- man. M. van Heloma, 't Laantje 5, Voorzitter; J. F. de With, Secretaris-Penning meester. Afdeeling Amersfoort. A. Herschel Bzn., Voorzitter; B. Boas, Secretaris; J. van Vollenhoven, Pen ningmeester. 45

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 57