Spiritistische Vereeniging „Harmonia Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelische Maatschappij. Geref. Vereeniging voor Winterlezingen. Evangelisch Luthersche Vereeniging „Maarten Luther Dameskrans. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Praktisch Idealisten-Associatie. Bestuur Vereeniging van Vrijz. Hervormden. K. ter Burg, Voorzitter, J. Tolliusstr. 14; H. Bronswijk, Secretaris, J. Tollius- straat 24 Adres: Arnhemscheweg 260, Tel. 819. Prof. Mr. V. H. Rutgers, Amsterdam, Voorzitter; Mr. Joh. H Scheurer, Amersfoort, Secr.-Penningmeester; Mr. G. v. Baren, Delft; Mr. P. S. Ger- brandy. Sneek; Mr. G. H. A. Grosheide Jr., Amsterdam. De vereeniging vergadert jaarlijks Woensdag voor Hemelvaartsdag e Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris-Penningmeester; M van Heloma, Bibliothecaris; Dr. B. Keulen, Ds. J. Pannebakker, L. C. Beynen, Ds. E. U. Schallenberg; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hoef, Penningmeester. G. J. de Nooy, Secretaris. A. v. Diggele, voorzitter; B. W. Plooy, secretaris; F. Boerwinkel, Penning meester; H. Jansen. J. Kuintjes, Voorzitter; J. J. F. Eymann Jr., Secretaris, Kortegracht; C. Eck stein, Penningmeester; Mevr. J. C, de JonghLindeijer, C. v. Achterberg, Commissarissen. Mevr G de Jongh-Stark, Eere-Presidente, Mevr. J. C. de Jongh-Lmdeyer, Presidente, Mej. de Vogel, Wijersstr. 30, Secretaresse-Penningmeesteresse. Gebouw Regentesselaan 21b. J. H. Bolt, Voorzitter, Schaepmanlaan 11; Mevr. Droste—Wilmans, Onder- Voorzitster; J. Stam, Secretaris, Havik 11; Mej. W. van Achterberg, Penning- meesteresse; Mevr. A. J. Moggenstorm—Kroeze; J. Stam, Bibliothecaris. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek. Verhuurt haar lokaliteiten. Afd. Amersfoort. Mevr. Jonker, J. Catslaan 20. Godsdienstoefeningen in de Doopsgezinde Kerk, Fr. v. Blankenheijmstraat 40. Dr J Nieweg, Voorzitter; Th. Paauw, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen ningmeester; Mevr. Klaar; Mej. G. C. Capel; Mej. Jac. v. Loon 48

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 60