Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Geref. Zendings-Commissie. Ned. Zendingsvereeniging. Ned. Zendeling-Genootschap. Utrechtsche Zendingsvereeniging. Ned. Gustaaf Adolf-vereeniging. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk Rome". Zondagsschool v. d. Afdeeling Amersfoort van het Nederl. Bijbelgenootschap. Oud-Kath. Studentenvereeniging „Batavia". Internationale Oud-Kath. Vereeniging tot Onderlinge Hulp. Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken ,,Van Neercassel Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. R.K. Vereeniging „Geloof en Wetenschap". Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; M. van Heloma, Penningmeester. Dr. -E. Schouten, Voorzitter; R. v. d. Burg, Secretaris, Bergstraat 20; D. G. J. Bruckelaar, Penningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente, Arnhemscheweg 55. Ds. Barendrecht, Austerlitz, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, plaatsver- vanger; Dr. B. Keulen, Secretaris; J. G. Kleber, Penningmeester; F. Wesseling. M. Smaliegange, Correspondent. M. van Heloma, Voorzitter; J. Haars, Secretaris-Penningmeester. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Dj. A. G. v. d. Heide, Secretaris; D. Ruys, Pennningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; Dj. A. G. van der Heide, godsdienstonderwijzer. J. Vermeulen jr., Praeses; J. A. J. van Zanten, Ab-actis, Kerkstraat 1; Mevr. H. M. Muus, Quaestrix. C. de Jager, correspondent. M. A. Zwart, Voorzitter; E. J. Kerkhoff, Secretaris; Mevr. T. Heere—Speel- man. Penningmeesteres. Afdeeling Amersfoort. Prof. A. Rinkel, Voorzitter; A. R. Heyligers, Secretaris; Mej. A. L. Cornelisse, Penningmeesteresse. Dr. F. C. Huygen, Voorzitter; J. G. Boekenoogen, Secretaris; Mevr. Pordon, Penningmeesteresse. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. J. van Loon, Secretaresse-Penningmees- teresse. 49 4

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 61