Ned. Herv. Zondagsschoolvereeniging. Comite voor de Geestelijke verzorging van militairen in het Garnizoen, Kleber-Zondagsschool. Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier". Jeugdactie der Ned. Herv. Mannen Vereeniging „Immanuel". Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Hervormd Wijkgebouw „Philalethes". Zondagsschool „Jachin". Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging. Ds. K. den Hollander, Voorzitter-directeur; N. Vels Heijn, Secretaris-Penning- meester. Hoofden der afdeelingen: Mej. J. M. van Dael (Bethel); A. Gerritse, (Ro- zenstraat); J. W. de Vaal (Gabrie-Mehenschool; Mej. J. van Woudenberg (Coninckstraat) F. Wesseling, Weijerstraat 5, Voorzitter; S. Jansen, Mesdagstraat 7, Seer. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; S. Knoppers, Penningmeester. Soesterkwarticr. Joh. P. Gemen, Voorzitter; K. v. Soeren, 2e Voorzitter; IJ. B. Potjewijd, Alg. Secretaris; W. Dingemanse, Alg. Penningmeester. Afdeelingen: Mannenvereeniging, Secretaris IJ. B. Potjewijd, Oude Soesterweg 55; 2e Seer. G. de Gans, Soesterweg 87 (4). Jongemannenver., Secretaris Hoenderdaal, Soesterweg. Jongelingsver,, Secretaris J. de Gans, Soesterweg 87 (4). Knapenver., Secretaris J. Surksum, G. v. Stellingwerfstr.. Meisjesver,, Secretaresse Mej. G. Reinders, Soesterweg 412. Fanfarekorps, Secretaris W. Visch, Monnikenpad 10. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris; N. Vels-Heijn. Penningmeester. Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer.; H. Noorman, Penn. E. J. van Ommen, Voorzitter; R. van den Burg, Secretaris; J. Stuurop, Pen ningmeester. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. J. B. Grootendorst, Voorzitter; H. van Ginkel, Secretaris. Jongelingsvereeniging: G. v. d. Pijpekamp. Secretaris. Knapenvereeniging: J. de Vries, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: W. H. Kraan, Secretaris. Afdeeling Voetbal; J. Veenendaal, Secretaris. 50

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 62