Kleine Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Mirjam". Nederl. Israelietische Godsdienstschool. Amersfoortsche Vereeniging voor Jeugdwerk. Chr. Jeugdorganisatie. Nederlandsche Padvinders. Geref. Knapenvereeniging. Geref. Knapenvereeniging „Timotheus". Chr. Geref. Jongelingsvereeniging „Gideon". Chr. Geref. Knapenvereeniging „Samuel". Vereen. van de H. Catharina van Siena. Eucharistische Kring. Leidsters: Mevr. G. C. BoswijkAndriessen, Mevr. A. J. den Boeftv. d. Bout, Mej. R. Vonk. Vergadering elken Vrijdagavond. Vacature, Voorzitter; S. J. Hamburger, S, B. Boas, I. de Wolf, J. van Zuiden, Secretaris. J. F. B. v. Hasselt, Voorzitter; J. Laanbroek, D. Fockemastr. 92, Secretaris- Penningmeester. Visser, Vlakakkerweg 1, Voorzitter; D. G. J. Breukelaar, Arnhemscheweg 61, Secretaris; B. Ruitenberg Hzn., P. Bothlaan 8, Penningmeester; Y. Pars, Mej. A. Bennink. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat gevestigd: van de Weij, Borgesiuslaan 37. Vergadert Zaterdagsavonds 6J/28 uur, Geref. Kerk, Zuidsingel. Comm. v. Leiders; H. Thijs, Voorzitter; H. Jansen, Secretaris; D. Breukelaar, Penningmeester; L. J. de Lange, J. H. Veenkamp, J. Visser. Vergadert Zaterdagsavonds 6.30 uur Consistorie Geref. Kerk, Zuidsingel. De commissie van leiders bestaat uit H. Thijs, Voorzitter; H. Jansen, Secre taris; D. Breukelaar, Penningmeester; L. J. de Lange, J. H. Veenkamp en J. Visser. G. Boode, Voorzitter, Kamp 43; E. Boode, Secretaris, Kamp 43; E. Jansen, Penningmeester; A. Slabbekoren, Alg. Adj.; H. Wassink, Bibliothecaris. Ver gadert iederen Woensdagavond om 7.30 uur in de Consistorie in het Kerk- gebow W. van Mechelenstraat. Des 's zomers om 8 uur. Leiders: G. Boode, Kamp 43; A. S'abbekoren. Vergadert in de Consistorie in het Kerkgebouw W. van Mechelenstr. 's Win ters op Zondagmiddag om 2.30 uur en Zomers Dinsdagsavonds om 7 uur. Mevr. A. M. G. van DijkMeeuwsen, Presidente; Mevr. J. A. H. A. Kroes Reynen, Vice-Presidente; Mevr. C. van Wessemde Munk, Penningmeeste- resse; Mevr. M. A. FortmanTolboom, Secretaresse; Mevr. D. M. Brom v. Loo, Magazijnmeesteresse; Vacature. Kapelaan Beltman, Directeur; L. v. d. Ham, St. Bonifaciusstraat 30, Seer. 52

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 64