Algemeen Ned. Verbond, Comite tegen Eenzijdige Ontwapening. Nooit Meer Oorlog-Federatie. Int. Anti Mil. Vereeniging. Vereeniging voor Volkenbond en Vrede. Algem. Ned. Vrouwen-Vredebond. Vereeniging „Kerk en Vrede". Ethische Vereeniging. Nationale Vereeniging „Pro Rege". Komende Cultuur, English Association in Holland. Afdeeling Amersfoort. Dr Ph. H. Peyrot, Voorzitter; Ds. M. G. Gerritsen, Secretaris-Penningmeester; Mevr. C. C. Schreuder—Nijland, A. F. van Beurden, H. O. B. Blijdestijn. B. C. Mante, secretaris. Afdeeling Amersfoort. Vacature Voorzitter; A. Jellema, Secr.-Penningm.; Mej. E. M. van Wijngaar- den, Vice-Voorzitster; J. Dammes, F. Boerwinkel, leden. Afdeeling Amersfoort. R. Wijngaard, Secretaris, Narcisstraat 58. Afdeeling Amersfoort. Mr J C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van Amersfoort, Eere-Voor- zitter; Mr. E. H. Bergsma, Voorzitter; L. C. Beijnen, Vice-Voorzitter; Mr. J. Schuitemaker, Secretaris-Penningmeester; Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, A. R, Veenstra en Dr. B. Keulen, conrector Gymnasium, leden. Afdeeling Amersfoort. Mej. E. M. van Wijngaarden, Voorzitster; Mej. G. Joman, le Secretaresse; vacature 2e Secretaresse; Mevr. M. Langendonk.Rijbering. Penningmeeste- resse. Afd. Amersfoort. Vacature Voorzitter. G. de Jong, Secretaris; R. de Roode, Penningmeester; Mevr. Hoog^Muyderman. Afdeeling Amersfoort. Dr. J. F. B. van Hasselt, Voorzitter; F. W. A. I. Morel, Secretaris. Militaire Afdeeling Amersfoort. H. Schaaf, Voorzitter; S. Jansen, Secretaris, Mesdagstraat 7; O. de Raadt, Penningmeester. Ir. P. Schut, Voorzitter; H. Gerritsen, Secretaris, G. v. Stellingwerfstraat 64; W. v. d. Colk, Penningmeester. J. M. Baarslag, Voorzitter; Mej. H. C. W. Reese, Secretaresse, Jan Steen- straat 16; J. van Dijk, Penningmeester; Mej. C. de Groot, A. Pot. 55

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 67