R. K. Gem. Zangvereeniging St. Caecilia. Christelijk Mannenkoor „Jubal". Christelijke Zangver. „Sursum Corda". Chr. Zangvereeniging Harpe Sions. Christelijke Muziek-, Reciteer- en Zangvereeniging „Advendo". Gemengde Zangvereeniging „Mendelssohn". Christ. Zangvereeniging „Soesterkwartier". Ned. Herv. Zangkoor. Amersfoortsche Opera Vereeniging. Amersfoortsche Kunstkring. sen, Mevr. B. Brugman—v. Zetten, L. Ph. Michon, te Hoevelaken, W. de Vries, te Hoevelaken, Bestuursleden. De repetities worden gehouden Dinsdagsavonds 8 uur in het gymnastiek- lokaal Frobelschool, Beekensteinschelaan 39. A. Helmich, Gr. Nachtegaalstraat 20, Directeur; P. Leeards, Voorz., J. Jan- sen, Secretaris, Methorststraat 15; H. G. Beusken, Penningmeester, Mej. M. de Groot, Bibliothecaresse. P. Graaff, Voorzitter; J. v. d. Berg, Secretaris, van Ostadeplein 24; H. Son- dorp, Penningmeester. G. J. Ordelman, Voorzitter; H. van den Bree, Secretaris, Fuchsiastraat 34; B. Doornekamp, Penningmeester; G. Apeldoorn, Bibliothecaris; J. Sukkel; L. Kee- mink, Directeur. Repetitie op Woensdagavond van 810 in het Wijkgebouw Monnikenpad. W. de Gans, Voorzitter; W. J. C. Bakker, Bisschopsweg 45, Secretaris; G. v. d. Kraats, Penningmeester; O. Rooke, Directeur. A. H. v. Nieuwkerk, Voorzitter; H. M. v. d. Brink, Secretaris, Gasthuislaan 39; A. Wildeman, Penningmeester. G. Kramer, Voorzitter; J. de Valk, Secretaris-Penningmeester; J. R. v. d. Glas, Directeur. A. N. Opstelten, Voorzitter; G. van Aarst, Secretaris, van Campenstraat 38; H. Hemminga, Penningmeester. Repetitie iederen Woensdagavond van 7.309.30 in 't gebouw Bethel. A. J. C. Mooy, Directeur; J. Sikkens, Voorzitter. Jhr. W. A. Ortt, Voorzitter; Jonkvrouwe H. Baronesse van Hardenbroek van Ammerstol, Secretaresse; J. v. Haselen, Muurhuizen 1115, Penningmeester; Mevr. C. de Jong Schouwenburg, Commissaresse; P. J. Schwerzel, regisseur, Piet Tiggers, Dirigent. Bestuur: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; J. Nieweg, Secretaris; J. Valkhoff Jr., Penningmeester; F. W. J. Barkey Wolf, Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Just Havelaar, P. J. Tiggers. Commissie Letterkunde: Just Havelaar, Voorzitter; Mevr. A. M. Barkey Wolf, Secretaresse; J. M. Baarslag, Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Mej. W. Hovens Greve, J. de Gruyter. 57

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 69