11 Afdeeling Amersfoort van het Nederlandsch Kunstverbond. Ned. Tooneelverbond. R.K. Tooneelvereeniging „Ons Genoegen". Tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid". Joodsche Vereeniging „Nut en Genoegen". Orkestvereeniging Amersfoort. Kamermuziek Vereeniging. Het Vrijwiliig Muziekkorps le Reg. Huzaren. Arbeiders Muziek Vereeniging „H. J. Hegeraat". Commissie Muziek: P. J. Tiggers, Voorzitter en Secretaris; Prof. Dr. L. F. de Beaufort, G. van den Burg, Mevr. M. van Haselen, Mr. Dr. M. Tydeman, P. J. Schwerzel. Commissie Tentoonstelling: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, F. W. J. Barkey Wolf, Secretaris; Mej. S. van Heukelom, Ir. L. B. Huygen, Mevr. van der Mark, J. Nieweg. Commissie Tooneel en Dans: Just Havelaar, Voorzitter; J. Meihuizen, Secre taris; J. Nieweg, Mevr. Tiggers, J. Valkhoff Jr. Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf. Secreta ris; Mevr. E. de Marees van Swinderen, Penningmeesteresse; Mevr. C. Ca- merling Helmoltvan Ketwich Verschuur, Mevr. A. HavelaarSybolts, J. Nieweg. Afdeeling Amersfoort. J. Meihuizen, Voorzitter; Mej. W. H. C. Smit, Secr.-Penningmeesteresse, Korte Bergstraat 8; M. D. J. Gerritsen. Onderafdeeling R. K. Werklieden-Vereeniging. H. M. v. d. Heiden, Voorzitter; Paul E. Lorijn, Secretaris-Regisseur, Nieuw- straat 20; P. J. v. Kalleveen, Penningmeester; J. de Wilde en F. Burger. C. Seves, Voorzitter; J. Buiteman, Secretaris, Zonnebloemstraat 74; J. Kuis, Penningmeester; P. Voskuilen, 2de Voorzitter; Mevr. A. van Nus-Elzenaar, 2de Secretaresse; Ad. Verzijl, van Amsterdam, Regiseur. Ph. Rintel, Voorzitter; J. Frank, Secretaris, Schimmelpenninckstr.; Mevr. C. v. Zuidenv. Beek, Penningmeesteresse; Mej. E. de Leeuwe, M. v. Praag, A. I. v. Tijn, I. Aronson, Vice-Voorzitter. Dr. Ph. H. Peyrot, Voorzitter; D. J. M. Boode, Secretaris, Heiligenberger- weg 47; Mej. J. Brederode, 2e Secretaresse; J. van Doorneveld, Penningmees ter; Mej. K. S. van Laaren, Bibliothecaresse; Willem Meijer, Directeur. Repetities des Dinsdagsavonds, 810 uur, in de Muziekschool, Krommestraat. Jhr. W- A. Ortt, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf, Secretaris; Mevr. van Haselen, Penningmeesteresse; J. A. Ritsma, Mevr. Schreuder-Nijland. M. Klijnen, Kapelmeester. W. Ebbenhorst, Voorzitter; D. Plekkenpol, Secretaris, Anjerstraat 18; R. Ha- ringsma, Penningmeester. Repetitie: Dinsdag en Donderdagavond 810 lokaal School Puntenburglaan. 58

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 70