Amersfoortsche Muziekvereeniging R.-K. Muziekvereeniging „Wilskracht." Het Harmonieorkest van Huijgen en Geveke. Ned. Herv. Fanfarekorps „Imanuel". Amersf. Mondharmonica Ver. ..Bravo". A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland. Amersfoortsche Ren- en Toeristenclub „De Pedaalridders U. M. O. Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging. Opgericht 10 Maart 1889. Directeur Ferd. de Goey, Arnhemscheweg 107. G. A. Steppe, Voorzitter; J. J. Oudkerk, 2e Voorzitter; N. W. Rooke, Secre- taris, Kruiskamp 96; Ph. G. van Moorselaar, Penningmeester; J. de Wilde, A. J. Donath, Commissarissen. J. v. d. Linden, Voorzitter; M. A. H. Bekker, Secretaris, Kruiskamp 64; K. Tromp, Penningmeester. B. v. d. Brink, Voorzitter; D. Wagenaar, Secretaris, Fuchsiastraat 31; A. v. d. Heuvel, Penningmeester. Onderafd. Jeugdactie der Ned. Herv. Evangelisatie Vereen. „Soesterkwartier". P. A. v. Roosendaal, Voorzitter; W. v. d. Visch, Monnikenpad 10, Secretaris; H. v. Barreveld, Penningmeester; Leider Joh. P. Gemen. D. Greeven, Voorzitter en Directeur. J. C. Gerlings, Afdeelingsconsul Afdeeling II; G. J. Slothouwer, Jhr. E. W. von Wrangel auf Lindenberg, Consuls. Opgericht 26 October 1926. Aangesloten bij den N.W.B. L. v. Hoeyen, Voorzitter; L. E. Vredeveld, Secretaris, Puntenburgerlaan 57; A. de Wilde, Penningmeester; P. Kerkman, Commissaris; D. v. Wijk, Alge- meen Adj. Afd. Amersfoort van de Rijwielpadvereeniging Utrecht en Omstreken. A. Eijsink, Voorzitter; J. Sinnige, Fred, van Blankenheimstraat 16, Secretaris; Jhr. E. W. von Wrangel Auf Lindenberg, St. B. van Delden, Commissarissen. Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen. waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contributie 1.50 per jaar, terwijl ieder lid gratis een kaart ontvangt van de rijwielpaden van Gooi en Eemland, Utrecht met Omstreken en de West-Veluwe, benevens eene aan- wijzing voor het maken van fietstochten op genoemde rijwielpaden. Beschermheer Z.K.H. de Prins der Nederlanden. Bestuur: E. H, Juckema van Burmania Baron Rengers van Warmenhuizen, Voorzitter; Jhr. Mr. Dr. J. D. H. de Beaufort, Onder-Voorzitter; W. A. M. Wester- ouen van Meeteren, ,,De BoschhoekDaam Fockemalaan 79, Amersfoort, le Secretaris-Penningmeester; Jhr. H. Radermacher Schorer, 2e Secretaris. Bestuursleden K. E. Veltman, Ir. J. P. Leeuwenburg, Mevr. S. van Reede 59

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 71