Ruitersportvereeniging ,,Eemland". Amersfoortsche Kynologen Club. Groninger Club. Frysk Selskip „Ut en Thus". Amersfoortsche Bond v. Lichamelijke Opvoeding. Exploitatie-Commissie Birkhoven. Ned. Arbeiders Sportbond. van der Goes, J. H. van Reede, C. L. Hollertt, G. L. M. H. Higly, W. E. Mathon. Jagermeester: Jhr. Y. D. C. Quarles van Ufford, Zuidsingel 35, Amersfoort. Eereledens G. J. G. Ch. Graaf van Aldenburg Bentinck, Mr. A. Baron v. Heeckeren van Kell, J. Knel, J. J. Korthals van Schooten, Mr. S. B. W. Graaf van Limburg stirum, M. Baron van Pallandt. Buitengewone leden: H. K. H. Prinses Friedrich Sigismund von Preussen, Z. H. Prins Albert de Ligne. De Kennel is gelegen aan de Kerklaan nabij den toren van Oud-Leusden. De Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging, opgericht 29 April 1919, heeft ten doel het jacht- en terreinrijden in Nederland te bevorderen zoowel in algemeen als in militair belang. A. Winter, Dierenarts. Tom Champion, Kennelhuntsman. Opgericht 14 Februari 1928. Bestuur: W. J. Rijkens, Voorzitter; W. A. M. Westeroiien van Meeteren, le Secre- taris-Penningmeester; B. Momma, 2e Secretaris; D. A. Camerling Helmolt, J. K. Knottenbelt en C. L. Hollertt. Het Secretariaat is gevestigd ,,De Boschhoek", Daam Fockemalaan 79, Amers foort. De Vereeniging organiseert hippische wedstrijden te Amersfoort en omgeving. J. T. B. Weber, Voorzitter; J. H. Takken, Penningmeester; W. Barink, L. B. J. Serre, Commissarissen. Secretariaat vacant. Sinnige, Eere-Voorzitter; A. Winter, Voorzitter; J. Mulder, Leeraar R.O.G., Secretaris, Utrechtscheweg 239; Mevr. G. Voerman ten Have, Penningmees- teresse; P. C. Sonius, Vice-Voorzitter; W. Hoekstra, Commissaris. S. Geertsema, Voorzitter; J. Eppinga, Secretaris, Vermeerstraat 57; K. Zonder- van, Penningmeester. J. A. Aghina, Voorzitter; G. L. Walpot, Secr.-Penningm., Weverssingel 45. W. J. Rijkens, Voorzitter, Utrechtscheweg 309; G. L. Walpot, Secretaris, Weversingel 45; W. C. Oosterman, Vice-Voorzitter, Fr. van Blankenheym- straat 29; J. W. Floor Jr., Penningmeester, Vermeerstraat 71; C. Ruitenberg, Westsingel 48; J. J. A. Aghina, Snouckaertlaan 13; A. Losekoot, B. Wuytiers- laan 26; J. J. v. d. Linde, Kapelweg 70. Afd. Amersfoort. H. Brussen, Voorzitter; C. J. Vermeij, Secretaris, Woestijgerweg 90; W. H. Helsdingen, Penningmeester. 60

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 72