R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Onderofficiers Gymn.- en Schermvereen. „E. M. M. A." Eendracht Maakt Macht Amersfoort. A. G. V. „Excelsior". Chr. Gymn. Ver. „Wilhelmina". Amersf. Christ. Gymnastiek Ver. „Jahn". Amersfoortsche Football Club Quick". Christelijke Voetbalvereeniging „C. V. V.". Voetbalvereeniging „A. P. W. C." Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Voetbalvereeniging „Amersfoortsche Boys". Voetbalvereeniging „Sopla". Opgericht 20 Mei 1920. C. R. van Valkenhoef, Voorzitter; J. R. Smeeing, Havik 43, Secretaris; H. Vial, Penningmeester; J. J. v. d. Pol, 2de Voorzitter; A. J. Manse, 2de Pen- ningmeester; Leden van het Bestuur: Kapelaan H. J. J. M. van Straelen, Ad- viseur; Leider: WelEd. Heer A. J. Rijker. A. Katerberg, Adj.-Onderoff., Hoofd Scherm Gymn. onderwijzer, Voorzitter; H. A. J. Sneijers, Secretaris; G. N. W. v. d. Made, Serg.-Maj.-Administr., Penningmeester. J. J. v. d. Linde, Voorz.-Directeur; G. P. Scheffer, Arnhemsche weg 41A, Secretaris; B. Plante, Penningmeester. Oefenzaal ,,R.H.B.S." Secretariaat: Gebouw C.J.M.V., Stoovestraat 14. W. H. Kraan, Alg. Seer., Paulus Borstr. 11; F. Butje, Alg. Penningm., Mooier- straat 20. Damesafdeeling: Mej. M. Poelert, Secretaresse, Aldegondestr. 67; Mej. Jac. P. Proper, Penning- meesteresse, Breestr. 24. W. L. de Gans, Voorzitter, Bleekersstr. 3; G. van der Linde, Secretaris; D. v. d. Hout, Penningmeester. J. C. v. Heuven, Voorzitter; C. Kuiper, Secretaris, Parallelweg 8; H. Blom, Penningmeester; J. Otto, 2e Secretaris; F. Houbaer, le Commissaris; W. Ram- selaar, 2e Commissaris; J. Calon, Commissaris v. Materieel. Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. D. van Daal Jr., Voorzitter, Bisschopsweg 22; J. v. Veenendaal, Secretaris, Arnhemscheweg 173. A. de Wijs, Voorzitter; G. Tommel, Secretaris-Penningmeester. J. van Dijkhuizen, Voorzitter; H. van Dooyeweert, Secretaris, Ranonkelstr. 77: C. K. Schuin, Penningmeester. Th. Langras, Voorzitter, Weijerstr. 31; H. Windhouwer, Secretaris, Rem- Brantstraat 27; M. v. Plateringen, Penningmeester, Gerard Doustraat 17. Chr. Christ, Voorzitter; A. H. van Barlingen, Violenstraat 36, Secretaris. 61

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 73