Amersfoortsche Mixed Hockeyclub. Amersfoortsche Lawntennisclub „A. L. T. A.' Amersfoortsche Zwemclub „Neptunus". Amersfoortsche Zwem- en Poloclub A. Z. en P. C. Korfbalvereeniging „Amersfoort". Eerste Amersfoortsche Politie Sportvereeniging. Algemeene Hengelaarsbond. Kanarievereeniging „De Kamerzanger". Algemeen Militair Tehuis. Mej. A. Beltman, Voorzitster; P. van Hille, le Secretaris, B.W.-laan 50; Mej. L. Badings, 2e Secretaresse; P. Worst, Penningmeester; J. Borgerhoff— Mulder, Commissaris. Goedgekeurd bij K. B. van 19 Oct. 1920, No. 130. Aangesloten bij den Nederl. Lawn-Tennisbond. IJ. H. Kalt, Voorzitter, Bergesiuslaan 24; G. Ch. Kerling, Secretaris, Lange Bergstraat 33; A. Goekoop, Penningmeester, Nassaulaan 1; Mevr. Milders— Hemmes, Mej. J. Reynvaan, Commissaressen. 3 Gravelbanen aan de Barchman Wuytierslaan no. 38. Th. B. W. Wesselingh, Voorzitter; L. de Voogd, Secretaris, Methorststraat 21; S. Houtman, Penningmeester. J. M. Buitenrust Hettema, Voorzitter; A. Loos, Secretaris, Brederolaan 22; A. Kiasser, Penningmeester, B. Wuytierslaan 30; Th. v. Haselen, M. Wink, S. v. Haselen, S. v. Raalte, Commissarissen. D. Jans Jr., Voorzitter; Mej. L. Kramer, 2e Voorzitster; C. Tetenburg, Secre taresse, Scheltusstraat; Mej. R. Louis, 2e Secretaresse; D. Snapper. Penning meester, Leusden D 38; Mej. Jo Benders, 2e Penningmeesteresse. Terrein: Sportterrein Birkhoven. E. Kronenburg, Voorzitter; J. Lagerwaard, Secretaris, Arnhemscheweg 143; G, Lagerweij, Penningmeester; Jhr. A. M. C. Mollerus, 2e Voorzitter; A. v. Es, 2e Secretaris. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat: 3e Infanteriekazernestraat 12b. Bestuur: S Dijkstra, Voorzitter, Muurhuizen 61; C. J. Broekman, Secretaris-Pennmg- meester; P. de Ruijter, A. J. v. d. Brink, A .v. d. Heuvel, Commissarissen. Opgemelde Afdeeling is tevens aangesloten bij „De Gooische Kring met de afdeelingen Baarn, Hilversum, Naarden-Bussum, Blaricum, Weesp en Amers foort. B. Elzenaar, 2e Voorzitter, Randerbroekerweg 5; P. Mochel, Secretaris; H. Wolfswinkel, Penningmeester. Kortegracht 26. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. J. de Nooij, Secrearis; W. v. Duil, Penning meester; G. A. J. de Bruijn, Concierge-Administrateur. 62

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 74