Kegelclub „De Rollende Ton". Kegelclub „Val Om". Amersfoortsche IJsvereeniging. Amersfoortsche Damvereeniging. Schaakclub ,,Amersfoort". Amersfoortsche Bad- en Zweminrichting. Stichting Badhuizen Amersfoort. PATROONS-, WERKLIEDENVEREENIGINGEN, VAKORGANISATIES, ENZ. Secretariaat: Brederolaan 12. W. v. d. Donker, Voorzitter; J. H. Lambermon, Secretaris; H. W. J. Fortuin, Penningmeester. P. F. Kamm, Voorzitter; Mr. E. H. Bergsma, Secretaris; J. J. A. Aghina, Pen ningmeester; Ir. C. G. Beltman, H. Beenhakker, Ir. Y. H. Kalt en M. D. J. Gerritsen, Commissarissen; L. Pezie, Directeur; G. J. Wichman, Administrates. Opgericht 4 Februari 1925. E. Kroes, Voorzitter; Ph. Rintel, K. Bergstraat 22, Secretaris; A. P. Beij, Penningmeester. Clubavond iederen Maandag van 7.3010.30 in het C.J.V.-gebouw, Stoove- straat 14. Dr. R. v. d. Velde, Voorzitter; J. Poller, Secretaris, Leusderweg 240; C. G. M. A. van Nieuwenhuizen, Penningmeester, Korte Bergstraat 4. Vergadert elken Donderdagavond van 812 uur in Lunchroom „Princesse", Utrechtschestraat 49. Telefoon 925. Ondernemer: L. Pezie. Dames Zwemtijden: 10 v.m.—2 n.m., iedere werkdag. Heeren Zwemtijden: iedere werkdag 6.309.30 v.m. en van 2.305 n.m. Avondzwemtijden: Voor Dames: 5—6 n.m., iedere werkdag. Voor Heeren: 6—8 n.m., iedere werkdag. 9.15—10 v.m.: speciale zwemlessen voor dames. Dagelijksch Bestuur: Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; Mevr. Louise Bolleman, Secretaresse; H. G. Huslage, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Boekdrukkerijen. (District Amersfoort e.o.). G. J. van Amerongen, Voorzitter; H. R. Krul, Secretaris-Penningmeester; Emil J. Mooij en B. Kramer, Commissarissen. Amersfoortsche Vereeniging van Boekhandelaren. G. J. Slothouwer, Voorzitter; F. A. Tulp, Langestraat 65a, Secretaris; H. Elzenaar, Penningmeester. 64

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 76