Vereeniging van Patroons in het Hcerenklcedingbedrijf. L. A. Houbaer, Voorzitter; P. E. Rintel, Penningmeester. Amersfoortsche Bakkerspatroonsvereeniging. C. van Ommeren, Voorzitter; Vacant Vice-Voorzitter; W. C. Ramselaar, Se- cretaris; G. Kroes, 2e Secretaris; C. A. Stoove, Penningmeester. Nederlandsche Aannemers Bond. Afdeeling Amersfoort. H. L. van Eijbergen, Voorzitter; Joh. v. Keulen, 2e Voorzitter; W. Ruiten- berg, Secretaris; R. Groenenberg, 2e Secretaris; E. J. van Lente, Penning meester. Patroonsvereeniging voor de Bouwbedrijven voor Amersfoort en Omstreken. W. van Gent, Voorzitter; G. Salomons, Secretaris; K. Schimmel, Penning meester. Bond van Electrotechnische Werkgevers. B. Schooleman, Voorzitter; vacant, Secretaris; J. Landman, te Soest, Penning meester. Bond van Rijwielherstellers in Nederland. D. Kamperman, Kamp 4, Secretaris. Nederl. Vereeniging voor Centrale Verwarming Industrie Afd. Amersfoort. Bestuur: Ir. C. M. Slotboom, Ir. Werner Schmidt, Ir. A. Dros, Ir. H. W. Opstelten, M. Trousselot, A. R. Veenstra, Directeur Secr.-Penningm., Secre- tariaat K. Sophielaan 13. Vereeniging van Behangers en Stoffeerders te Amersfoort. H. C. Schippers, Secretaris, Langestraat 24. Ver. van Werkgevers in het Dameskleedingbedrijf. Afd. Amersfoort. Mevr. SteenaertUijen, P. Bothlaan 46. Sigarenwinkeliers Vereeniging. Afd. Amersfoort. T. J. Werner, Voorzitter; Joh. v. d. Berg, 2e Voorzitter; Vacant le en 2e Secretaris; L. J. van Zwol, Penningmeester; H. F. J. Greib, Commissaris. Vak- en Inkoopvereeniging van Kruideniers voor Amersfoort en Omstreken. Afdeeling van den Ned. R. K. Bond van Kruideniersvereenigingen. P. van Gent, Voorzitter; A. W. Boog, Secretaris-Penningmeester. Amersfoortsche Veilingkooplieden Vereeniging ,,Ons Belang L. Stolberg, Voorzitter; H. W. ten Hoeve, Secretaris; G. Oudshoom, P. Landzaat, H. Wildeman, leden. R.K. Bond van Handelaren in Manufacturen en aanverwante vakken „St. Willebrordus". G. A. Luycx, Langestraat 49, Secretaris. 65 5

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 77