CHRISTEL. VAK- EN WERKLIEDENVEREENIGINGEN. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Nedcrlandsche Schildersgezellenbond. W. v. d. Akker, Voorzitter; J. Mol, Nicasiusstraat 25, Secretaris; K. Stam, Penningmeester. Nederlandsche Sigarenmakers- en Tabakbewerkersbond. A. W. Jansen, Voorzitter; C. Christ, Rozenstraat 43, Secretaris; A, M. Bot- tenburg, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Arbeiders(sters) in de Slagers- en aanverwante bedrijven. J. W. Polder, Voorzitter; A. v. Eldert, Assenraadtstraat 21, Secretaris; vacature Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel. G. v. Uitert, Voorzitter; H. Fremouw, Soesterweg 179, Secretaris; A. A. Meijer, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Stratenmakersbond. Joh. v. d. Pol, Voorzitter; J. Dunk, Leusderweg 1183, Secretaris-Penningm. Algemeene Nederlandsche Stukadoorsbond. Vacature Voorzitter; H. F. Meijer, Frans Halsstraat 40, Sceretaris; C. de Gans, Penningmeester. Algemeene Nederl. Bond van Textielarbeiders „De Eendracht". A. Snijders, Rembrandtstraat 34, Voorzitter; J. v. d. Biezen, Secretaris, J. Berendse, Penningmeester. Centrale Bond van Transportarbeiders. Ph. Veenendaal, Voorzitter; W. v. Ginkel, Secretaris, Arnhemscheweg 202; H. J. v. d. Vis, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Typografen Bond. H. Kroon, Voorzitter; H. J. van Wandelen, Regentesselaan 21a, Secretaris; W. Arentzen, Penningmeester. Arbeiders Jeugdcentrale. G. van Wijland, Voorzitter; N. A. Lenstra, Secretaris; G. Meijer, Penning meester; L. Hofland, A. Hendriks, A. H. v. Wijland, E. C. v. Wijland, H. Arlar, C. Nieuwland, Bestuursleden. Afdeelingsadres; Kruiskamp 39. Vereeniging tot Stichting „Eigen Gebouw". B. Noordewier, Voorzitter; van Doom, Bisschopsweg 184, Secretaris-Pen- ningmeester. Bureau voor Arbeidsrecht Amersfoortschen Bestuurdersbond. Ambtenaar: J. Mebius Wzn., Utrechtscheweg 255, tel 363; Commissie van Toezicht: G. v. Wijland, B. Noordewier, J. de Mots. Spreekuur van den ambtenaar; Elke Vrijdagavond van 8 9 uur in de O. School, Lange Beekstraat. Christelijke Besturcnbond. P. Graaff, Voorzitter; M. J. J. Straub, Secretaris, Leusderweg 48; J. Chr. de Bruin, Peningmeester. 67

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 79