R.K. VAKVEREENIGINGEN. Algem. Nederl. Christcl. Ambtenaarsbond. Afd. Amersfoort. IJ. Pars, Voorzitter; J. G. van der Linden, Secretaris, Paulus Potterstraat 45; W. Alings, Penningmeester, Joh. Tolliusstraat 8. Christelijke Bond van Textielarbeiders. W. Wouterse, Voorzitter; J. Boon, Aldegondestraat 20, Secretaris; J. de Goede, Penningmeester. Nederl. Bond van Chr.-Prot. Post-, Telegraaf- en Telefoon-Personeel „Door Plicht tot Recht". Afdeeling Amersfoort en O. P. v. d. Bovenkamp, le Voorzitter; G. C. v. Doorn, 2e Voorzitter; R. v. Veenendaal, le Secretaris, Paulus Potterstraat 5; J. v. d. Velde, 2e Secretaris; E. J. Overeem, le Penningmeester, v. Woustraat 22; J. Roozenboom, 2e Pen ningmeester; B. Termaat, J. v. Laar, Commissarissen. Chr. Bond van Personeel in Publieken Dienst. Opgericht 13 Febr. 1922. K. van Soeren, Voorzitter; G. van Plateringen, Secretaris, Hellestraat 89; C. v. d. Craats, Penningmeester; G. van Kooten, 2e Voorzitter; H. v. d. Kamp, 2e Secretaris; E. Kamerbeek, 2e Penningmeester; J. van Rooije, Alg. Adjunct. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsche R.K. Werkliedenvereeniging ,,St. Jozef S. Kraan, Voorzitter; J. A. Jagers, Oude Soesterweg 47, Secretaris; G. Baan, Penningmeester; Kapelaan Beltman, Geestelijk Adviseur. Nederlandsche Bond van R.K. Werkmeesters, Bazen en ander Toezicht- houdend Personeel. J. Koekoek, Voorzitter; H. A. v. d. Brug, Secretaris-Penningmeester, Schim- melpenninckkade 23. Nederlandsche R.K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy". F. Buijs, Voorzitter; N. W. Koster, Secretaris, L. Nicasiusdwarsstraat 21; W. C. Pijpers, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Textielarbeidersbond ,,St. Lambertus Afdeeling Amersfoort. C. v. Es, Voorzitter, Woestijgerweg 54; G. Laseur, Secretaris, Coninckstr. 76; K. Wijngaarden, Penningmeester, Molenbuurt 21. Nederlandsche R.K. Grafische Bond „St. Carolus Borromaeus J. M. van Gasteren, Voorzitter; E. W. de Wit, Secretaris, Kampstraat 20; C. Vial, Penningmeester, Kruiskamp 63. Nederl. R.K. Naaisters- en Kleermakersbond „St. Gerardus Majella". G. J. de Groot, Voorzitter; G. Laseur, St. Bonifaciusstraat 25, Secretaris; F. Kindervater, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Houtbewerkers en aanverwante vakgenooten. J. Tuithof, Voorzitter; J. v. d. Heuvel, Rembrandstraat 1, Secretaris; A. Asperslag, Penningmeester. 69

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 81