Vereeniging van grond- en huiseigenaren. Nederl. R.K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus". D. Huurdeman, Voorzitter; R. Vlasakkers, Woestijgerweg 178, Secretaris; C. van Kalleveen, 2de Secretaris; H. Bekker, le Penningmeester; H. Walet, 2e Penningmeester. Nederlandsche R.K. Bond van Transportarbeiders „St. Bonifacius". P. Laseur, Voorzitter; W. v. Wessem, Secretaris; A. Hazelaar, Penningm. J. Kerkhof, te Hoogland, beheerder Werkloozenkas. Nederlandsche R.K. Fabrieksarbeidersbond „St. Willebrordus". A. Vennis, Voorzitter; H. v. d. Wakker, Achter Arnhemsche Poortwal 38, Secretaris; J. Vivie, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond vein Spoor' en Tramwegpersoneel „St. Raphael". H. J. C. Venings, Voorzitter; J. P. v. d. Bos, Pieter Pijpersstraat 12, Secre taris; J. C. J. van Luijn, Penningmeester. Ned. R.K. OnderofficierS'Bond „St. Martinus". J. J. M. van 't Walderveen, Voorzitter; G. J. Zwart, Secretaris. St. Lebuinusvereeniging vein R.K. Bijz. Onderwijzers(essen). Afdeeling Amersfoort en Omstreken. J. P. van Buytenen, Voorzitter; J. v. d. Pol, Secretaris; Mej. B. van 't Wei, Penningmeesteresse. R.K. Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph". H. Corndewal, Voorzitter; J. Zwart, Secretaris, Hessenstraat 10; G. Bokkers, Penningmeester. Spaarkas der R.K. Werkliedenvereeniging. W. v. Koelen, Voorzitter; J. van Empelen, Weverssingel 27, Secretaris; M. van Groenestein, Penningmeester. Retraite'penning der R.K. Werkliedenvereeniging. W. van Koelen, Voorzitter; S. Budselaar, Secretaris, Teut 49; J. Tuithof, Pen ningmeester; A. Stikvoort, C. van Empelen. Roomsche Garde. J. A. Ter Hoeve, Voorzitter, Achter t Oude Weeshuis 15; G. W. v. d. Baan, Secretaris, W. v. Mechelenstraat 29; Joh. Verschuur, Penningmeester, Muurhuizen 42. Afd. Amersfoort. C. M. van Beek, waarn. Directeur, Kamp 71; H. Zwan, H. A. v. Zwieten. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. W. C. Pijpers, Voorzitter; A. v. d. Last, Walikerstraat 32, le Secretaris; C. Dijkhuis, 2e Secretaris; J. v. Keeken, 2e Penningmeester. Parochie H. Henricus. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. Kapelaan Beltman, Voorzitter; C. Willem- sen, Leusderweg, Secretaris; C. Tondeur, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. N. Coster, Voorzitter; B. van Munster, Nicasiusstraat, Secretaris; G. Pijpers, Penningmeester. 70

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 82