Verbond van Vakorganisaties van Hoofdarbeiders in Nederland. Amersfoortsche Huisartsenvereenigmg. Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederl. Spoorwegen. Handelsreizigersvereeniging N. V. V. H. I. „Hermes Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" Nederlandsche Bond van Technici. Algem. Bond van Politiepersoneel in Nederland. Nederl. R.K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkel- bedienden „St. Franciscus van Assisie". Koninkl. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren. Correspondentschap Amersfoort. F. P. J. M. de Meulder, Brederodelaan 12, Voorzitter; J. J. Heppener, Utrecht- scheweg 167, Secretaris-Penningmeester. Plaatselijk Arbeids-Secretariaat. P. J. Butselaar, Voorzitter, Soesterweg 207; P. Maaten, Secretaris, M. Wit- hoorstraat 39. A. C. Nicolai, Voorzitter; A. F. Batenburg, Secretaris, Utrechtscheweg 18. Onderafdeeling „Amersfoort e. o.". L. A. Zevenbergen, Voorzitter; J. van Huyzen, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. R. H. van Parreeren, Kapelweg 81, Voorzitter; J. J. Heppener, Utrechtsche weg 167, Secretaris; T. W. de Vries, Leusderweg 135, Penningmeester. Afd. Amersfoort e.o. J. G. Bregman, Voorzitter; P. J. Spakman, Secretaris te Baam; M. van Cleef, Penningmeester. F. J. P. M. de Meulder, Brederolaan 12, Voorzitter; A. Das, Albert Cuyp- st'raat 33, Secretaris; J. M. van Ouwerkerk, Utrechtscheweg 1, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. M. Bettman, Voorzitter; A. Eelsingh, le Secretaris, Vermeerstraat 17; G. H. Bolkestein, Penningmeester; B. H. Brouwer, 2e Secretaris. Afdeeling Amersfoort. J. v. d. Bunt, Voorzitter; H. Jonker, Secretaris, Aldegondestraat 51; A. Spierings, Penningmeester; J. Dijkhorst, 2e Voorzitter; D. W. Eppink, 2e Se cretaris; J .Sterkenburg, 2e Penningmeester. J. B. Lubberts, Voorzitter en Corresp. v. h. Plaatsingbureau; H. Neven, Pun- tenburgerlaan 10a, Secretaris; Mej. E. M. van Hamersveld, Penningmeesteres; Geestel. Adviseur: Pastoor P. J. M. Sandkuyl. Afdeeling Amersfoort. D. v. Buuren, Tuinstraat 2, Voorzitter; H. S. Valkenburg, Onder-Voorzitter, 71

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 83