Afd. Eigendommen. Kantoor Gemeenteontvanger en Centrale Boekhouding voor de Gemeenfebedrijven. Gebouw Westsingel 45. Tot deze afdeeling behoort: Eigendommen, Verhuringen, Assurantie, Ver- koopingen, Straat- en Rioolbelasting, Grondbedrijf. Ambtenaren: J. A. C. Spoel, commies, chef der afd.; P. van Hemmen, adj.- commies 2e klas; A. F. van Haselen—de Vries, adj.-commies 2e klas en A. W. van Hofslot, klerk. Kantoren: Westsingel 42, Tel. 1240 en 1241. Gaslaan 3, Tel. 64 en 65. Gemeenteontvanger-Chef-Boekhouder: W. Froger; adjunct chef-boekhouder, te- vens waarnemend Gemeenteontvanger: M. Th. J. van Wessum. Het kantoor is belast met alle zaken behoorende tot de competentie van den Gemeenteontvanger en met het voeren van de boekhouding, administreeren der financien en het doen der betalingen en ontvangsten van alle bedrijven. De werkzaamheden zijn verdeeld over 4 afdeelingen, t.w.: Afdeeling Is Boekhouding. Deze afdeeling is belast met de boekhouding en rekening-courant boekhouding. G. F. C. Everaars, hoofdboekhouder; G. den Hartog, hoofdboekhouder; A. H. van Rouwendal, boekhouder (in algemeenen dienst). Afdeeling lis Kas. Deze afdeeling draagt zorg voor de ontvangsten en voor de betalingen. Sub I. Ontvangerswerkzaamheden (giro no. 50461). D. Berends, adjunct-kassier met den persoonlijken titel van len ambtenaar ten kantofe van den Gemeenteontvanger; J. de Groot, deurwaarder; M. J. Snijders, klerk. Sub II. Werkzaamheden voor de bedrijven, bouwvereenigingen enz. (giro no. 49545). C. Schuttevaer, kassier; chef der afdeeling; C. J. Los, adjunct-kassier; P. P. Leenknegt, dagschrijver; J. Kraan, J. G. v. d. Linden, G. Buitenhuis, H. Meester, P. Th. de Wilde, J. v. Effrink, bode-geldophalers. Afdeeling III: Verkoop. Tot deze afdeeling behooren de werkzaamheden, voortvloeiende uit de distri- butie van gas, water en stroom; retributies van den Reinigings- en Ontsmet- tingsdienst en van het Openbaar Slachthuis en den Keuringsdienst voor Vee en Vleesch, verhuringen van het Grond- en Woningbedrijf; de ontvangsten per postgiro, enz. L. A. Zevenbergen, boekhouder, chef der afdeeling; J. H. van Noort, adj.- boekhouder; J. W. de Graaf, klerke; G. F. G. van Elst, klerk; W. J. Riksen, klerk; G. M. v. d. Uithoorn, klerke; A. S. Bixerman, klerke; A. G. Bergman, klerk; L. A. H. Wijnhof, klerk; G. A. Thien, tijd. klerk; A. A. C. Maas, tijd. klerk; G. Meyer, tijd. Klerk; A. J. van Elst, tijd. klerk; A. C. ter Burg, tijd. jongste bediende. Afdeeling IV: Inkoop. Op deze afdeeling worden behandeld de bestelbonnen en de facturen, de magazijn-, loon- en salarissenadministraties, de verkoopsadministratie van Open- bare Werken; de betalingen per cheque en gedeeltelijk per postgiro, enz. J. W. Floor, adj.-boekhouder, chef der afdeeling; M. van der Molen, adj.- boekhouder; N. A. van Woudenberg klerk; C. J. Diesveld, klerk; G. H. Klaassen, tijd. klerk; J. Jonker, tijd. ambtenaar; B. E. te Lintelo, dagschrijver; A. Veldhuizen, dagschrijver. 3

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 15