Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie s. C. Ruitenberg, N. Vels Heijn, J. Hofland, R. Groenveld, P. J. de Groot en H. Th. de Jong; een vacature. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G. P. Kroes, bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; H. Fremouw, Mr. L. Stadig, S. B. Boas en A. J. Spiekermann, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden; C. W. C. G. Hehenkamp, C. E. v. Koetsveld. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. N Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; S. Kraan, J. H. van Lonkhuijsen, B. Noordewier, G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden; D. J. Rekke, C. E. van Koetsveld. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. C Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; J. Overeem, Ir. B A. Verheij, H. v. Galen Last, G. J. Noordman, P. Graaff, leden; J. Bloemink, comm. ter Secre- tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: S. Kraan, J. de Mots. Commissie van bijstand voor het Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. C Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; P. Graaff. G. J. Noordman, Ir. B. A. Verhey H. v. Galen Last, J. de Mots, leden; J. Bloemink, commies ter secre tarie, Secretaris. - Plaatsvervangende leden: S. Kraan en B. Noordewier. Commissie van bijstand voor de Financien. T T. Thien, Wethouder, Voorzitter: Mr. L. Stadig, S. B. Boas, B. Noorde wier en A. F. van Beurden, leden; K. Kaan Jz„ Secretaris. Plaatsvervan gende leden: N. v. Nieuwenhuijsen en C. W. C. G. Hehenkamp. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. N Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; N. van Nieuwenhuijsen, J. W. Polder, Ant. Hofkamp, C. W. C. G. Hehenkamp, leden; A. Over, comm. ter Secre tarie. Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. Overeem en C. E. van Koets veld. Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch en het Openbaar Slachthuis. Mr. J. C. Graaf v. Randwijck, Burgemeester, Voorzitter; J. W. Polder, S. Kraan, Ant. Hofkamp, N. van Nieuwenhuijsen, leden; A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: P. Graaff en H. Fremouw. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J J Thien Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, Ir. B. A. Verheij, H. van Galen Last, B. Noordewier, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: A. F. van Beurden en S. B. Boas. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. Mr. L. Stadig, Voorzitter; B. Noordewier en A. J. Spiekermann, leden. J. Haars, hoofdcommies, chef der afd. financ. Secretaris. 4

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 16