Commissie van Toezicht voor de Arbeidsbeurs. Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachtgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. Commissie van toezicht op de Bioscopen. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Dienst Openbare Werken. 5 Schattings-commissie. De inspecteur der Directe Belastingen, Voorzitter en lid; T. van Daal, J. van Wessum, H. Noorman en J. Overeem, leden. Scheidsgerecht. Vacature Voorzitter, A. ter Cock, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. J. B. Wevers, Mr. D. P. Hamers, plaatsvervangende leden Mr. W. v. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. Bloemink, com mies ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op de Handelsdag- en Handelsavondschool; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie van toezicht Voorbereidend Onderwijs; Com missie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs). (Zie Arbeidsbeurs). Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Voorzitter; Mr. E. H. Bergsma, A. ter Cock, J. Mebius, A. Tempel, leden; Secretaris Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; J. G. Klaassen, H. J. C. Venings, B. W. Plooij, plaatsvrv. leden. A. Veen, Mr. E. H. Bergsma, J. M. W. van der Drift, B. J. Kuiper, F .Boer- winkel, twee vacatures. Burgerlijk Armbestuur. £?.r; Eind, Voorzitter; A. J. Spiekermann, Mevr. C .C. Schreuder— Nijland, H. Noorman, J. Overeem, S. Kraan, J. J. van Beek, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger. Bureau Achter Davidshof 2. Telefoon 1240. Directeur Dr. M. van der Hoeve, Gemeente geneesheeren H. H. E. Morren en Dr H. W. Schreuder. Schoolarts Dr. M. van der Hoeve. School- verpleegster Mevr. Zr. C. G. Wilten-van Essen. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 1240 en 1241. Geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van 1.30 tot 5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Directeur C. G. Beltman. P™1: J" v-Loenen, technisch Hoofdambtenaar, plaatsverv. Directeur; A. J. 6 u u A™"tenaar in algemeenen dienst, tevens marktmeester; J. Pothoven, technisch ambtenaar le kl„ gebouwen; D. v. Schooneveld, technisch ambte- naar ie kl wegen en waterwerken; Chr. Albregt, technisch ambtenaar le kl„ voor grondbednjf; J. Ploegsma .technisch ambtenaar le kl., Rst. O. L. Vr. toren; H. Jansen, opziener plantsoenen; C. W. van Schooneveld Jr„ techn.

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 17