Dienst Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf, Bouw- bureau, enz, Bureau voor Maatschappelijk Werk. Commissie van Toezicht op de Arbeidsbeurs. GemeenteUjke Reinigings- en Ontsmettingsdienst. ambtenaar 2e kl.; B. H. Brouwer, technisch ambtenaar 2e kh, K. Bouma, op- zichter-teekenaarJ. Wildeman, opzichter-teekenaar; B. Elzenaar, maga- zijnmeester; J. Meijer, controleur over de scholen; P. J. Wijtenburg, klerk; Mej A I P. Smits, typiste; G. v. Plateringen, concierge; A. J. Valewink, havenmeester; S. v. Kalveen, klokkenist; J. Boelhout, lichtwachter Eeimnond; vacature. Bewaarder Begraafplaatsen. Kantoor: Achter Davidshof 2 (boven). Tel. 1240 en 1241. Geopend voor den Algemeenen Dienst; elken werkdag van 8.30—12 en van 2—5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuren: elken werkdag 's morgens van 9—11 uur. Directeur en Stadsarchitect: Ir. C. B. van der Tak Jr., Arch. B. N. A. Extra spreekuur: Vrijdagavond 7—8 uur, woonhuis, Tl. 1265. Personeel; H. J. J. Radstake, Hoofd-Inspecteur, Plaatsvervangend Dir". voor Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf; Ir. G. A. P. de Kort, tijd. Inge- nieur, Plaatsvervangend Dir. voor het Bouwbureau; A. J. van den I ol, Inspec teur Bouw- en Woningtoezicht; J. Kapteyn, Inspecteur Bouw- en Woningtoe zicht; J. Wagener, Opzichter; A. Eelsingh, tijd. opzichter; Mej. J. v. d. Meu- len, Woningopzichteres; Mej. S. C. des Tombe, tijd. Ambt. 3e klas; J. Jekel, Huurophaler; Chr. Albregt, Techn. Ambt. le klas, voor grondbedrijf en Stads- uitbreiding; A. Pastoor, tijd. Tech. Ambt. 2e klas; M. T. C. Hak, tijd. Tech. Ambt 2e klas; J. E. Fisscher, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; J. Jacobs, tijd. Ass. Techn. Ambt.; J. van Dijk, tijd. klerk; Mej. A. J. P. Smits, typiste; G. van Plateringen, concierge. Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering en Armwezen. Achter Davidshof 2. Tel. 1240 en 1241. Voor Arbeidsbemiddeling en Werkloosheidsverzekering is het bureau geopend iederen werkdag 's morgens van 8.3012.30; n.m. van 2 3 uur. s Maandags en 's Vrijdags bovendien van 6.30—7.30 uur. Voor Armwezen is het bureau geopend van 1011 en van 23 uur. Mej H Muller, commies-chef, directrice Arbeidsbeurs en secretaresse Burg. Armbestuur; G. van Wijland, commies; C. Tuithof, adj.-commies 2e klas; Mej. H E H. Heerma van Voss, adj.-comm. le klas; Mej. J. J. C. Wernas, klerk; C. J. Vermeij, klerk; J. de Vries, klerk looper; J. Krijkamp, klerk looper. C Ruitenberg, Voorzitter; B. Noordewier, Plaatsv. Voorzitter; Leden-werk- gevers: P. van Veen, P. J. Hamers, H. L. v. Eijbergen; Plaatsverv. leden werkgevers: S. van Vollenhoven, W. v. Gent, L. Eijsink. - Leden werk- nemers: J. Overeem; J. Chr. de Bruin; S. Kraan. Plaatsverv. leden werk- nemers; C. Wijnen; H. Kroon; J. A. Jagers. Kantoor: Nijverheidstraat 31. Telefoon 157. Geopend van 8.30—12 uur en 1.30—5 uur n.m. Voor den Ontsmettingsdienst na kantooruren Telefoon 157 en 279. H. Beenhakker, directeur, Telef. 279; P. Schreuder, opzichter le klas; Mej. J Riksen klcrkc Barak voor besmettelijke ziekten Arnhemscheweg (achter Kinderzorg) Tel. 372. 6

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 18