Oud-Katholiek Seminarie. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Rijks Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. Gemeentclijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus en Hoogere Handelsschool met 5-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3-jarigen cursus. Kerkstraat 1. Muurhuizen 102. Tel. 809. C. Wijker, president en professor in de bijbelkunde; Mr. Dr. A. J. van den Bergh, phil. professor; Dr. C. G. van Riel, hist, eccles, professor; A. Rinkel, theol. system., professor; A. R. Heyligers, le prefect; J. A. J. van Zanten, 2e prefect. Plaatselijke Commissie van Toezicht: C. J. F. Prins, voorzitter; Mevr. Liefrinck, Mevr. Schut, G. P. A. L. te Leuken en E. E. van Rhijn; toegevoegd secre- taris J. G. v. Dreumel. Thorbeckeplein 1. - Dr. G. van Rij, directeur, Wisk., Werktuigk. en Cosmografie; Drs. L. Leopold, onder-directeur, Nederl. taal en Gesch.; Dr. P. H. Beyer, Scheikunde; J. J. Briickwilder, Staatsinr. en Staathuishoudkunde; Mej. Dra H. A. J. Car- sten, Engelsche taal en Letterk.; Mej. J. A. van Halteren, Lichamelijke Oefe- ning; Dr. J. C. A. Havinga, Fransche taal en Letterk.; T. P. de Jongh, Nederl. taal en esch.; H. J. N. Kat, Wiskunde en Rechtl. Teek.; A. M. Kerk- kamp, Wiskunde; Mej. M. A. Langenhorst, Nederlandsche taal; W. van Lee, Wiskunde; Drs. J. Melchior, Aardr.; Dr. W. H. Moll, Duitsche taal en Letterk.; Dr. H. M. Plas, Natuurkunde en Werktuigk.; Dr. A. F. M. Reijnders, Natuurl. historie; Drs. D. Rutgers van der Loeff, Wiskunde; Dr. H. Sparnaay, Duitsche taal en Letterkunde; A. P. H. van Weezel Errens, Handteekenen; J. van der Wey, Handelswetensch.; E. A. Struijkenkamp, amanuensis; K. van Dijkhuizen, concierge. De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw, buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdags, van 1.30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 1240 en 1241 Commissie van Toezicht: G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter; A. J. Spiekermann, H. A. M. van Poppel, M. J. J. Straub, T. Hartlooper, penningmeester, A. Das, Mej. E. M. van Hamersveld, J. Polderman, W. Wijk Jr. Toegevoegd secretaresse; Mej. Mr. L. G. A. Bolleman. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; J. H. Holscher, plaatsvervangend Directeur, Handelswetensch. en Nederl. Correspondentie; J. M. Baarslag, En gelsche taal, letterk. en Corresp.; B. Hylkema, Fransche taal, letterk. en Corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en Corresp.; Mej. A. M. C. van de Werfhorst, Fransche taal; Mevr. J. H. W. Nieboer-Feringa, Natuur- wetenschappen; Dr. J. H. Ronhaar, Aardrijksk. en Geschiedenis; J. van der Weij, Handelswetenschappen; J. G. P. Lammens, WiskundeVk J. v. d./Woestijne, Staatswetenschappen; P. L. van Dam, Teekenen, Schoonschrijven, Machine- schrijven en Stenografie; M. Braunberger, Lich. Oefening; Mej. H. J. H. van Emden, Lich. oefening. Gebouw Hellestraat 87, Telefoon 1240 en 1241. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; H. Wanningen, plaatsverv. Direc teur, Handelswetenschappen; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp.; 10

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 22