Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (3-jarige cursus). Avondcursus voor Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs, verbonden aan de Ambachtsschool. Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. LAGER ONDERWIJS. Inspectie. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. H. F. Hefting, id.; J. M. Baarslag, Engelsche taal en Corresp.; G. H. Baake, id.; B. Hylkema, Fransche taal en Corresp.: A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; P. L. van Dam, Stenografie en Machineschrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 23, Dinsdag van 78 en Zaterdag van 1011. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. Dagel. Bestuur: Ds. J. Visser, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voorzitter; E. van Vollenhoven, Secretaris-Penningmeester; H. Noorman; J. J. Wesse- ling Jr., Directeur. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. J. J. Wesseling Jr., Directeur. W. van Loon, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Amers foort. Bureau: J. v. Oldenb. laan 16. Tel. 426. Spreekuur Zaterdag nam. 2-4 uur. Heerenstraat 4. Afdeeling A (4-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A Roo- zendaal; E. van Dijk; Mejuffr. Docta H. L. Groot; A. Ritsma; I. Veen; Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra; W. J. van Dam. Godsdienstleeraren: Dr. R. Miedema; Ds. K. den Hollander; Kapelaan J. H. Beltman. Afdeeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). Pi: B' B1ldenstiin' directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk; T. P. de Jongh; Dr. J. H. Ronhaar. Concierge: F. C. Schoenman. Spreekuur van den directeur, buiten de vacanties, elken Woensdag van 1-3 uur, in het schoolgebouw. J. P. van Buytenen, Voorzitter; G. A. L. Spelberg, Onder-Voorzitter; F. Boerwinkel, T. Boer, Mevr. Landman-Janse, Mevr. Mebius, D. H. Huijgen, ej. G. Boele van Hensbroek; B. H. Kuiper; Mevr. J. E. van den Bero; J. G van Dreumel, Secretaris, (niet-lid). 11

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 23