Commissie tot wering van Schoolverzuim. Opcnbare U.L.O. school. Openbare Lagere Scholen. BIJZONDERE SCHOLEN. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. U. L. O. School, Leusderweg 30. Lagere Scholen. Gabrie Mehenschool. T. H. Veenkamp, Voorzitter; J. van Dorssen, B. Schooleman, J. v. d. Werff, H. Kuilman, A. J. Thanhausser, W. S- du Pree, A. C. Beyer; T. Boer, secre- taris. G A. L. Spelberg, (h.d.s.) Duitsch, Nederlandsch, Geschiedenis; A. Pot, Fransch, Engelsch, Nederlandsch, Teekenen; A. A. Verburg Wiskunde, Natuurl. historie; J. Bljl, Fransch, Duitsch, Engelsch, Geschiedenis; W S. Bruinenberg, Fransch, Nederlandsch, Aardrijkskunde; K. A. Groenhuizen, Wis- kunde, Natuurkunde, Handelskennis; Th. F. Vos, Fransch, Engelsch, Neder- landsch, Wiskunde; Mevr. Beverloo-Koens, tijd. met hoofdakte en akteEn gelsch; Mevr. A. Rupp-Sluis, Nuttige en fraaie handwerken; Mevr. A. W. v. Doorn-Stienstra, idem; Mej. M. v. d. Donker, idem. Waalstraat, hoofd R. Westerbeek; Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Lange Beekstraat 3, hoofd W. C. Oosterman; Plantsoen Zuid (Meisjesschool), hoofd A. J. Huyskens; Puntenburgerlaan 49, hoofd A. van Wijngaarden; Oude Soesterweg 80, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 235, hoofd A. Besteman; Plantsoen-Zuid 2, (Meisjesschool), hoofd Mej. J. C. R. Rlaas- sen- Heerenstraat 4, hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met oplei- dingsklassen)hoofd J. W. Kiel; Vondellaan 18, hoofd A. Elzinga; Punten burgerlaan 49 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hootd a. J. Groenevelt; Puntenburgerlaan 49 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd T. Beverloo. Schoolbestuur: N. Vels Heyn, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Secretaris. Hoofd; H. Jansen. Fr van Blankenheymstraat 33, hoofd D. K. W. Labree; J. van Dieststraat 2, hoofd H Thijs, Miereveldstraat 72, hoofd H. Radix; Justus van Effenlaan, hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, hoofd J. H. Veenkamp; van Assenraad- straat, hoofd B. van der Kolk. School der Ned. Herv. Gemeente. Groote Haag 23. Ingang: Plantsoen, naast het belastingkantoor. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; W. Froger, Pen ningmeester; L. Keemink, Hoofd. 12

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 24