Pensionaat „St. Louis". R.K. Jongensschool voor U.L.O. R.-K. Jongensschool voor de St. Henricusparochie. R.-K. Jongensscholen. R.-K. Jongensschool. R.K. Opleidingsschool voor jongens. R.-K. Meisjesscholen. R.-K. Kweekschool St. Agnes. R.-K. Pensionaat voor Meisjes. Amersfoortsche Schoolvereeniging. R.-K. Kostschool voor jongens. L. O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Justinianus, Overste. Westsingel. Opleiding voor M.U.L.O.-diploma A en B. G. H. Baake, hoofd, Beekensteinsche laan 20. Paulus Borstraat 30 (St. Gerardus Majellaschool). Bestuur: Pastoor G. H. Hooijman, T. T. T. Calon, A. Stalenhoef, J. J. Thien, J. H. van den Hengel, J. P. van Buijtenen, hoofd. Schimmelpenninckkade en -straat. Bestuur: Deken L. A. F. X. Fock, Pastoor C. Hartman, J. van Dijk, H. B. Fortmann, H. Kroes, P. J. Hamers, G. P. A. L. Te Leuken. Adres van den Secretaris-penningmeester: J. v. Dijk, 't Zand 25. De twee scholen staan onder leiding der Eerwaarde Fraters van 't St. Joris- huis, Weverssingel 7. De R.K. School a. d. Schimmelp.kade leidt o.a. op voor inrichtingen van voort- gezet Lager en Middelbaar Onderwijs. Breestraat 18. Adres: Pauwstraat 12. A. J. Thannhauser, hoofd. Secretaris van het R. K. Schoolbestuur: Johs. v. Dijk, 't Zand 25. Van Marnixlaan 53 (St. Ansfridusschool). Joh. H. J. Schoenmaker, hoofd. Muurhuizen 45 en 49b, Paulus Borstraat 43, Tollenslaan 2. Onderwijs wordt gegeven door zusters van Onze Lieve Vrouw. Heerenstraat lb. Zuidsingel 38. Schoolgebouw J. van Oldenbarneveltlaan 23. A. Blusse van Oud-Alblas, Voorzitter; Dr. J. F. B. van Hasselt, Vice-Voor- zitter; Ir. J. Ph. Korthals Altes, Secretaris: J. F. de With, Penningmeester; Dr. G. van Rij, J. Polak en Mevrouw Nolst Trenite, bestuursleden. Hoofd der Hoogere Meisjesschool en der Lagere Opleidingsschool met Kleuter- klasse, de heer J. H. Krudde. 13

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 25