Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Geref. grondslag. Ned. Montessori-Vereeniging Afd. Amersfoort. Internationale Stichting Pallas Athene, Ned. Afd. Centraal Bureau Pallas Athene. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor Openluchtscholen. Vereeniging voor M.U.L.O. Vereeniging van Hoof den van Scholen. Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Ned. Bond van Leeraren(essen) bij het Nijverheidsonderwijs Bestuur: Ds. K. J. van den Berg, Ds. P. de Groot, Ph. W. L. Baron van Heem- stra, H. Noorman, alhier; A. J. Boks te Barneveld, J. van Leeuwen en J. H. van Schuppen te Veenendaal, H. v. Wingerden te Bunnik, F. A. C. Jansen, A. de Graaff en Ir. J. Knol te Zeist en Dr. J. H. Zalman te Soest. Chr. Eggink, Voorz.; Mevr. Verheij-Rombach, Secretaresse. H. Dufour, Dordrecht, Penningmeester. J. H. Bolt, Amersfoort; P. Bor, Apeldoorn; N. Dufour, Dordrecht. F. Wesseling, Voorzitter; A. Besteman, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen ningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; Mr. C. Sypkens, Penningmeester; A. Besteman, Secretaris. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; A. Pot, Secretaris-Penningmeester. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; J. W. Kiel. Penningmeester. Comite voor de Openbare School. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; A. Tempel, Secretaris-penningmeester. A. B. van der Klein, Voorzitter; D. Huygen, Secretaris; Mej. M. C. E. Beck, Penningmeesteresse; J. Mebius, W. van Dam. Het Dagelijksch Bestuur: bestaat uit de heeren; Chr. Albregt, le Voorzitter; J. M. W. D. Visser, 2e Voorzitter; P. David, le Secretaris; Mevr. S. Belder- Thole, 2e Secretaresse en G. W. Gijsbertse, Penningmeester, benevens de leden Mevr S. M. A. Bruyel-Blanken en de heer J. P. M. Korving. Als adviseurs zijn toegevoegd de heeren F. Faber en H. Kuilman, resp. namens de Vereeni ging van Hoofden van Scholen en namens den Bond van Ned. Ond. Afd. Amersfoort. D. Mus, Voorzitter; S. de Vries, Secretaris, v. Effenlaan 6. 16

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 28