2e Stormschool. Bureau der Genie. Politie-troepen. Militair Hospitaal. Veterinair Hospitaal. Bijzondcr Vrijwillig Landstormkorps; Nieuwe Hollandsche Waterlinie, Afdeeling Amersfoort. Amersfoortsche Burgerwacht. POST-, TELEGRAAF- EN TELEFOONKANTOOR. Commandant: Majoor J. A. Engeltjes; le Luitenant B. A. Sjoerdsma; le Lui- tenant H. Kromhout. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Kazerne Bereden Wapens. Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Majoor der Genie J. C vanR^nemKap:d« Genie E C. W. A. Geuze; Opzichter van Forticicatien der le klasse J Uosters, Ooz van Fortificatien der 2e klasse J. L. Plasman; Technisch Ambtenaar le klasse H. Lambermon; Techn. Ambtenaar 2e klasse P. C. Melts; Bureel Amb tenaar C. E. Jolly. Afdeelings-commandant: J. A. M. J. de Hoog. Hoogeweg 70. Chef- Dirigeerend Officier van Gezondheid 2e klasse H. G. H. Bennema; Offi cer van Gezondheid le klasse H. F. van Wessem; Officieren van Gezondheid 2e klasse- H G. Boswijk, Th. Nieuwenhuis, H. G. J. Wensink; Dirigeerend Mili tair Apotheker 3e klasse D. G. J. Bolten; Administrateur H. A. Thiemann. Chef: Majoor H. P. E. Verberne. Commandant: Res. Kapitein A. J. Roggeveen; Leden Plaatselijke Commissie S. B. Boas, voorzitter. P. J. Ampers, Kapelaan J J. Brouwer. A de Haan Kroes D. Ruys, Mr. L. Stadig; Instructeur: res. le Luit. Jac. Strop. Plaatselij Leider: Th. J. L. Ruys, Postadres: Arnhemscheweg 18. L C. Beijnen, Commandant; G. H. J. Bonnier, Voorzitter; Th .van Ouwerkerk, Secr.-Penningm.L. B. J. Serre, H. v. d. Vlugt, Commissanssen. H. A. J. Boudier, Inspecteur P., T. en T„ Utrecht; H. A. M. van Poppel, Direc- teur Post- en Telegraaf- en Telefoonkantoor. Het kantoor is geopend op Werkdagen: Voor den postdienst (zegelverkoop, aanget sUen9enPpakketpost) 8 uur tot 19.30 uur. (pes Zaterdags 8 UUr tot 18 uur). Voor den telegraaf- en telefoondienst 8 uur tot 21 uur. Op Zon- en Feestdagen: Voor den post-, telegraaf- en telefoondienst 8 tot 9 Voo/ de'°tortingUen uitbetaling van postwissels en postbewijzen, de inv°rde" ring en afrekening van quitantien en den dienst der Rijksverzekenngsbank alleen op Werkdagen: 8.30 uur tot 15 uur. Voor den Cheque- en Girodienst: Alleen op Werkdagen van 8.30 uur tot 15 uur. 20

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 32