i etegrammen. meer10 cent Standplaatsen van bijbrievenbussen. MIDDELEN VAN VERVOER. Spoor- en Tramwegen. Nederlandsche Spoorwegen. Wagenwerkplaats. BINNENLAND. Daarboven voor elke 5 woorden^meer ToUnrammon Boven 50 woorden voor elke 10 woorden Tot en mot 10 woorden 50 cent 1) 1) Locaal tarief40 cent Kleine Koppel 12 (pakhuis v. Gerritsen), Puntenburgerlaan 39, Dahliastraat 6, Soesterweg 141, Van Asch van Wijckstraat (hoek Smallepad), Korte Berg- straat (hoek SnouckaertlaanUtrechtscheweg 63, Utrechtscheweg (Rust- oord), Frisia (Borgesiuslaan), Emmalaan (tegenover Vondellaan), Vondel- laan (hoek Pieter Bothlaan), Leusderweg 216, Infanteriekazerne (aan de hoofdpoort), Utrechtschestraat hoek Varkensmarkt, Einde Arnhemschestraat bij ingang Amicitia, Prinses Julianaplein t.o. Aldegondestraat, Hendrik van Viandenstraat (bij de brug), Heiligenbergerweg 41, Kazerne Bereden Wapens, Kamp 92, Groote Sint Jansstraat (hoek Kamp), Methorststraat 19, Bloemen- dalschestraat (bij de poort), Groote Koppel (hoek Schimmelpenninckstraat), 't Zand 37, Stationsplein (station), Perron station, Birkhoven, Barchman Wuytierslaan 196a, Sint Louis, Rijksopvoedingsgesticht, Oud Leusden (hotel), Amhemscheweg 135. Postzegeldepots zijn gevestigd bij: H. L. Voskuil, Soesterweg 96, J. G. P. Hartoungh, Prinses Julianaplein 4. Postagentschap: Julianalaan 4. Ir. D. B. Streefkerk, Chef der Wagenwerkplaats; R. Koerselman, Eerste Chef de Bureau; J. van Doorneveld, K. M. Enter, Bureau-referenten; J. J. Westen- dorp, J. P. Boender, D. J. M. Boode, Commiezen; C. P. Merrelaar, J. A. Kok, W. Ouwerkerk, A. van den Burg, J. F. Sieraal, J. Slijper, F. Pels, Mej. W. F. Peeters, G. A. Mooyman, Bureel-Ambtenaren; W. Veldhuizen, Schrij- vers; M. H. Jacobs, Werktuigkundige; L. F. H. van Hondhorst, D. Terpstra, Werkmeesters 2e klasse; J. W. van der Gang, Baas le klasse; G. W. Willem- sen, Baas 2e klasse; J. Beyer, Bode. Tractie Districts-Bureau. G. van Hille, Ingenieur der Tractie; G. A. Rosenthal, Ingenieur 2e klasse; W. H. de Bruyn Kops, Ingenieur 2e klasse; S. W. Bokma de Boer, Techn.- ambtenaar; J. J. Donath, Eerste chef de Bureau; H. Eskes, Bureau-Referent; F. W. A. I. Morel, J. F. Entrop, H. J. D. Welling, L. van Dijk, J. Deetman, commiezen; F. W. J. Sijbel, F. A. Toonen, comm.titulairs; C. van Winters- wijk, L. H. Wijnia, Bureelambtenaren; D. de Vries, Bureaubediende; P. B. Finkelenberg, looper. Dienst van Weg en Werken. Ir. F. M. Beunke, Ingenieur v. d. weg; H. C. L. v. d. Wilt, hoofdbouwkun- dige; A. M. A. Schuts, chef de bureau; A. J. Roggeveen, bureau-referent; G. v. Gelder, W. de Beste, M. C. Smit, A. F. v. Hamersveld, F. F. J. H. Coenders, commiezen; J. A. Goedknegt, J. te Kulve, J. G. Hulshof, bureelambtenaren; H. J. Rouwenhorst, H. Meurs, opzichters-teekenaar. Inspectiebureau Vervoer. J. E. de Bruyne, Inspecteur v. h. Vervoer; J. C. W. Wolterbeek, Inspecteur 2e klasse; Ir. J. van Roggen, Adj. Inspecteur; C. L. A. van Leeuwenstijn, 24

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 36