N.V. Nederlandsche Buurtspoorweg Maatschappij. Motorbootdienst AmersfoortBaarn. Amsterdam. Motorbootdienst AmersfoortRotterdam (via Haarlem, Gouda en Htrecht). AmersfoortBaarnZaanstreek v.v. Firma D. Vliek en Zonen. Algemeene Expeditie-Onderneming N.V. Van Gend Loos. Naamlooze Vennootschap Amersfoortsche Autobusdienst. Dienst van Weg en Werken en Seinwezen. J. C. v. d. Goes, opzichter van den weg le klasse; H. Kasperts, assistent- opzichter; S. Rodenhuis, opzichter v. h. Seinwezen; H. Ockeloen, assistent- opzichter. G. Nieuwveld, Stationschef. Dagelijksche Auto Sneldienst, firma Houtzaager Heineman, Amersfoort— Amsterdam. Kantoor: Amersfoort, Gr. Spui 19B, Tel. 28. Kantoor: Amsterdam, Oude Schans, Tel. 44746. Vertrek der booten; Maandag Woensdag Vrijdag, 17 uur. Vertrek der Autosneldienst: van Amersfoort 9 uur; van Amsterdam 15 uur. Mij. tot goederenvervoer „De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 30, H. Los, Tel. 728. Motorbooten „De Vrouw Annetje" en „Eemstroom". Auto-afhaal- en besteldienst. Vertrek van Amersfoort Dinsdagavond 6 uur en Zaterdagmiddag 1 uur. Kantoor: Amersfoort, Groote Koppel 6, Tel. 694. Baarn, H. Kuyer, Tel. 654. Zaandam, Jan Keizer, Tel. 531 en 843. Wormerveer, A. Smit Czn., Tel. 1762. Kantoor Langestraat 47. Directeur H. BEKKING. Geopend van 's morgens 8 tot 's avonds 7 uur. (Zondags gesloten). Aanbrengkantoren: Utrechtscheweg 54 bij J. Setteur, Kampstraat 57 bij H. A. van Hensbergen, Soesterweg 269 bij G. J. Donderwinkel, Arnhemscheweg 30a bij L. Th. van Zwol. J. H. van Lonkhuyzen, Pres. Commissaris. J. Ph. Korthals Altes, Commissaris, Secretaris. Th. J. Steenaart, Commissaris. H. J. Huslage, Commissaris. H. Beenhakker, Commissaris. A. M. den Heijer, Directeur. 26

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 38