Gereformeerde Kerk. Vrije Gereformeerde Kerk. Nederl. Israelietische Gemeente. Remonstrantsch Geref. Gemeente. Kerkgebouw Heerenstraat 2. Dr. R. Miedema, Predikant, Regentesselaan 5, telef. 939. J. R. van der Glas, organist. A. C. Huisinga, koster. Evangelisch Luthersche Gemeente. Kerkgebouw Langestraat 61. J. G. de Jongh, Predikant, Voorzitter-Secretaris. Doopsgezinde Gemeente. Kerkgebouw Fr. v. Blankenheijmstraat 40. T. O. Hylkema, Predikant, Anna Paulownalaan 33, telef. 979; J. G. Langen- donk, boekhouder, Scheltemalaan 4; E. van Dijk, Secretaris;. J. Anderiessen, koster, Miereveldstraat 8. Aanvang der Godsdienstoefeningen 's morgens half elf of 's avonds uur. Urgaan „Gemeente Klanken", verschijnt maandelijks (admin. Scheltemalaan 4). Kerkgebouwen Langegracht 6, Zuidsingel 27. Dienaren des Woords: vacant; E. Schouten. Adres van den Kerkeraad: I. Stap, ,.v- d- Hagenlaan 14. Adres diaconie: J. H. Veenkamp, Van Asch van Wijkstraat 33. Gereformeerde Kerk in Hersteld Kerkverband. Kerkgebouw Appelweg 15. Ds. J. van der Woude, Predikant, Javastraat 31. Adm.-adres van de Xerkeraad: Joh. H. van Kerkhof, Utrechtscheweg 259. Christ. Gereformeerde Kerk. Kerkgebouw Willem van Mechelenstraat 6. Predikant; M. P. de Groot. Muurhuizen 53b. DiakeSnkhUiZen' Veen' °uderlin9en; G- I- J- Nieuborg, D. van de Kamp, Herst. Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Gebouw Eben Haezer, Muurhuizen 139b. Apostolische Kerk. Kerkgebouw Joannes van Dieststraat 6. Adres H. Meester, Zwaanstraat 20. Synagoge Drieringensteeg 2. J. van Dam, voorzanger en leeraar, S. J. Hamburger, voorzitter; J. van Dam, secretaris, E. Beem, penningmeester. 31

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 43